Stor Sineklik

Stor Sineklik

Çalışma mekanizmalarına, üretim materyallerine göre birbirinden ayrılan çok sayıda sineklik çeşidi bulunur. Stor sineklik modelleri günümüzde her alanda sıklıkla tercih edilir. Modern ve kullanışlı yapısı ile öne çıkan bu sinekliğin yatay ve dikey olmak üzere iki çeşidi bulunur. Dikey stor sineklik modelinde sinekliğin tül kısmı yukarıya doğru toplanır. Yatay modelde ise sineklik tülü sağa ya da sola doğru toplanabilir. Ankara sineklik üreticisi firmamızda yer alan sineklik modelleri arasından kendi yaşam alanınıza ve bütçenize göre bir seçim yaparak bütün haşereleri engelleyebilirsiniz.

Stor Sineklik Kullanımı

Stor sineklik çeşitleri kolay kullanımları ve pratik temizlikleri ile öne çıkar. Her alanda tercih edilebilecek bu sineklik modeli dar alanlar için oldukça uygundur. Zira diğer sineklik çeşitlerinin dışa ya da içe doğru açılması dar alanlar için uygunsuz bir ortam oluşturabilir.

Stor sineklikler kendi kutularına toplanarak yer kaplamaz. Açılmak istendiğinde stor sineklik tülü tekrar açılır ve tam koruma sağlar. Dar alanlar için olmazsa olmaz bir çözüm olan stor sinekliğin bakımı ve temizliği de zahmetsizdir. Periyodik aralıklarla stor sinekliğinizin bakımlarını yapmanız önem taşır.

Stor sineklik haşerelerin giriş çıkışını engellerken aynı zamanda hava trafiğini de kontrol altına alır. Böylece stor sinekliği kullandığınız ortamın hava kalitesi de üst seviyede kalır. Sürekli olarak havayla, kir partikülleri ile iç içe kalacak stor sinekliğin yüzeyinde zamanla kir birikebilir. Kısa ve zahmetsiz bir temizlik ile stor sinekliğin üzerindeki partikülleri giderebilir ve güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Stor Sineklik Avantajları

Sadece haşere engellemekle kalmayan stor sineklik modelleri birçok avantajı ile öne çıkmayı başarır. Dar balkonlar, pencereler, kapılar için oldukça uygun bir haşere çözümü olan stor sineklikler aynı zamanda hava giriş çıkışını da kontrol altına alır. Bu sayede ortamın havası kirlenmez. İçeriye büyük toz partiküllerinin, kirlerin girmesi engellenir. Bu durum hava kalitesini arttırırken aynı zamanda temizlik zahmetini de azaltır. Zira bir alandaki kir miktarını artıran en önemli unsurlardan birisi de dışarıdan gelen toz parçacıklarıdır. Uçan ya da uçmayan, tırmanan herhangi bir haşerenin içeriye girmesini engelleyen stor sineklik çeşitleri her türlü pencereye takılabilir.

Alüminyum doğrama, PVC, ahşap olmak üzere her türlü pencere, kapı, cam balkon çeşidine stor sineklik modeli takılabilir. Kullanmak istediğiniz alanın ölçülerine göre sipariş ettiğiniz stor sinekliği kolay bir şekilde takabilirsiniz. Stor sineklik basit mekanizması ile maksimum verimi sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Montaj süreci kısa ve zahmetsiz bir şekilde ilerler. Bir an önce yaşam ve çalışma alanlarında haşereleri engellemek için stor sineklik modellerinden bir seçim yapabilirsiniz.

Stor Sineklik Fiyatları

Stor sineklik birçok alanda avantajları ve kullanım kolaylığı ile tercih edilen araçlar arasında yer alır. Buna bağlı olarak da stor sineklik fiyatları yaygın olarak merak edilir. Stor sineklik fiyatlarına etki eden birçok farklı unsur bulunur. Fiyata doğrudan etki eden başlıca faktör üretimdir. Stor sinekliğin üretiminde farklı materyaller, farklı teknikler kullanılabilir. Çerçeve ve tül kısmı kullanıma ve ihtiyaca göre farklı özelliklere sahip malzemelerden meydana gelebilir.

Sineklik fiyatına etki eden bir diğer nokta ölçüdür. Kapı, pencere ya da cam balkon gibi alanlarda kullanılan stor sineklik tam ölçüye uygun olmalıdır. Kullanacağınız alanın ölçülerine göre stor sineklik fiyat da doğru orantıda artar. Birçok avantajı ekonomik fiyatı ile sunan stor sineklik modellerini tercih edebilir, haşereleri engellerken hijyeni en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Stor Sineklik Foto Galeri
Stor sineklik kullanışlı mı?

Stor sineklikler pileli sineklik gibi oldukça kullanışlı ürünlerdir. Uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanılabilir. Günümüz de en çok tercih edilen ürünlerden birisi de stor sineklikleridir.

Ankara Stor Sineklik Fiyatları Ne Kadar ?

Ankara’ da stor sineklik fiyatları ebat bilgilerine göre değişir. Ölçü bilgilerini elde ettiğiniz taktirde bizleri arayarka en güncel fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  19.08.2022
  97
  Whatsapp
  Savaş Usta Destek
  Savaş Usta Destek
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?