trende

Ankara Pimapen Tamiri

Anasayfa » Ankara Pimapen Tamiri

Ankara’da pimapen kapı pencere tamiri servisi olarak 32 yıldır hizmet sunmaktayız. Bugüne kadar binlerce ev ve iş yerinde ki pimapen sistemlerinin tamirini başarılı bir şekilde yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Ankara pimapen tamiri servisimiz, Yılların tecrübesine dayanarak tüm kapı ve pencere sistemlerindeki arızaları çok kısa süreler içerisinde onarıp teslim etmektedir.

Pimapen sistemlerinde ki arızalar genellikle kış aylarında gün yüzüne çıkmaktadır. Conta ve fitillerin bozukluğunu, kullanıcılar soğuk havalarda daha net hissederek pimapenlerde bir arıza olduğunu anlamaktadır. Bu gibi sorunlarda hızlı servisler ile çalışmak yapılacak en doğru hareket olmaktadır.

Ankara Pimapen Tamiri Servisi

Ankara Pimapen tamiri servisimiz her daim kış günlerinde yanınızda olmaktadır. Arıza mevcutsa aynı gün içerisinde geliyor ve sorunu tamamen çözerek teslim ediyoruz. Özellikle yağmurlu havalarda pimapen arızaları çok daha fazla görülmektedir.

Firmamız, 32 yılın vermiş olduğu tecrübe ile aynı gün pimapen tamiri hizmeti sunarak müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Pimapen kapı ve pencerelerde conta değişimi, fitil değişimi ve menteşe gibi değişimler yapılmaktadır. Ayrıca bazı sistemlerde pimapen kulp değişimleri de gerekmektedir.

Sık Karşılaştığımız Pimapen Arızaları

Birçok kullanıcımız pimapen pencere açılmıyor, kapanmıyor veya rüzgar sesi geliyor gibi arızaların çok sık yaşandığını belirtmektedir. Sizler için pimapen tamiri arızalarını ve çözümlerini kısaca altta anlatıyoruz.

Pimapen Pencere Açılmıyor

Pimapen pencereniz açılmıyorsa bir takım problemler var demektir. Pimapen menteşe sıkışması, pencere kilidi arızası, pimapen kulp arızası gibi durumlarda pimapen pencereler açılmakta zorlanır. Bu gibi durumlarda hemen bir pimapen ustası çağırarak arızayı sonlandırmak mümkündür. Usta ellerce yapılan pencere tamiri işlerinde başarı oranı %100’dür.

Pimapen Pencere Kilidi Nasıl Tamir Edilir?

Pimapen pencere kilidi bir usta tarafından yapılırsa oldukça kolaydır. Kilit tamiri ve değişimi gerektiren durumlar mevcuttur. Bu gibi durumlarda elinizde yedek parça bulunmuyor ve el beceriniz bulunmuyorsa hiç el atmamanız en iyi hareket olacaktır. Pimapen pencere kilidi tamiri ustamız, en kısa sürede arızayı tespit ediyor ve hemen çözüme başlamaktadır. Ortalama bir pimapen pencere tamiri maksimum 20 dakika sürmektedir.

Pimapen Kapı Arızası ve Çözümü

Pimapen kapılarda oluşan arızalar sonucunda kapı açılamaz hale gelebilir. Bu gibi durumlar oldukça can sıkıcıdır. Pimapen kapı kilidi ve menteşesi bozulması durumunda kapı açılamaz hale gelir. Bu gibi durumlarda kapı fazla zorlanmamalıdır. Zorlama durumunda menteşe ve kilit aksamları komple bozulur ve daha büyük maliyetler meydana gelir. Pimapen kapı tamiri gibi işlerde , uzman kişilerle çalışmanız gerekmektedir.

Ankara Pimapen Tamiri Fiyatları

Pimapen tamiri servisi olarak, tamir fiyatlarının sürekli değiştiğini hatırlatmamız gerekir. Pimapen tamiri fiyatları yapılacak işin boyutuna, arızasına ve kapı pencere modeline göre değişmektedir. En güncel pimapen tamiri fiyatı için ustamızı hemen arayabilirsiniz.

Pimapen fitil değişimiSorunuz
Pimapen Kapı ve Kol TamiriSorunuz
Pimapen kilit tamiriSorunuz

Usta kişiler ile çalışmak istiyorsanız şuan doğru yerdesiniz. Savaş Ustamız ile iletişime geçerek en doğru, en uygun fiyatları alabilir ve aynı gün tamir hizmetini isteyebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti konusunda garanti sunmakta ve en uygun malzemeleri kullanarak uzun yıllar dayanacak şekilde tamir hizmeti sunmaktayız.

Pimapen Kapı Pencere Kolu Tamiri

Pimapen kapılarda ve pencerelerde bazı zamanlarda kollar bozulabilir. Aslında moral bozacak bir arıza değildir. Savaş ustamız aynı gün içerisinde gelmekte ve kolları kontrol etmektedir. En ufak bir arıza mevcutsa hemen tamir veya değişime gidilmektedir. Hızlı bir pimapen kapı pencere kolu tamiri olsun istiyorsanız hemen bizleri arayabilirsiniz.

Diğer Hizmet verdiğimiz Alanlar:

Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?