trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
MET Sineklik Hakkımızda

Ankara sineklik firması olarak 32 yıllık bir tecrübeye sahibiz. Sineklik imalatı, montajı ve tamiri konusunda sahip olduğumuz tecrübeyle üstün kalitede hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Tüm müşterilerimizin maksimum verimle kullanabilecekleri sinekliklere sahip olmalarını sağlıyoruz.


İmalatımız olan sinekliklerin montajının yapılması ile evlerinize ve ofislerinize sinek ve haşeratın girmesi önlenmektedir. Sinek ve böcek girecek endişesi olmadan gerekli havalandırmayı yapabilirsiniz. Ankara sineklik sistemleri aynı zamanda evcil hayvan dostları olan kedilerin habersiz dışarı çıkmalarını da önlüyor.


Sineklerin ve böceklerin içeri girmemesi için sineklik yaptırmak istediğinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Eviniz ya da ofisini için en uygun en ekonomik sineklik sistemini kurabiliriz. Uzun yıllar sorun yaşamadan sinekliğinizi kullanabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu ile tam uyumlu sinekliklere firmamızla iletişime geçerek sahip olabilirsiniz.

Sineklik Sistemlerinde Çözüm Ortağınız
  • Sineklik İmalatı
  • Profesyonel Ölçü Hizmeti
  • Profesyonel montaj Hizmeti

Sineklik imalatının yanında profesyonel ekiplerimiz ile hem ölçü hem de ölçü sonrası montaj hizmeti sağlanmaktadır.

Merak Ettikleriniz
Sineklikler ne kadar süre de hazırlanmakta?

Sipariş verilen sineklerin adet sayısına göre süre belirlenmektedir. Tekli sineklik siparişi aynı gün işleme alınır ve bir saat içerisinde bitirilir. Adet sayısı fazla ise bizleri arayarak net bilgi alabilirsiniz.

Met Sineklik Nerede ?

Met sineklik Ankara da hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Vizyon ve misyonumuz yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayacak kaliteli ürünlerin imalatını yapmaktır. Müşterilerimiz gibi çalışanlarımızın da çok önemli olduğunu biliyor tüm sosyal haklarına sahip olmalarını sağlıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Bu sayede geliştirilen yeni sineklik sistemleri sizlere sunabiliyoruz.

Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?