trende

Ankara Sineklik Tamiri

150 TL'den başlayan fiyatlar
Ankara Sineklik Tamiri

Ankara sineklik tamiri firması, bozulan ve tülü kopan sinekliklerin tamir işlemlerini yapmaktadır. Zarar gören sineklikler olduğu takdirde tamiri elbette mümkün olmaktadır. Tamirin deneyimli ustalar ve kaliteli malzemeyle yapılması halinde ise hiç sorunsuz olarak kullanılmaya devam edilebiliyor. Sinekliğin tamiri sırasında kaliteli malzeme kullanılması halinde sorunsuz şekilde kullanılmaya devam ediliyor.
Sineklik modelleri gelişen ihtiyaçlar, dekorasyona uyumlu olması açısından çeşitlilik gösteriyor. Sizde evinizde ya da ofisinizde pileli, stor, menteşeli, kayar sistemlerinden birine sahip olan sineklikler yaptırmış olabilirsiniz. Bunların hasar görmesi halinde MET Sineklik olarak tellerinin, iplerinin, menteşelerinin, kollarının değiştirilmesinde hizmet veriyoruz. Sinekliğin tamiri kısa sürede yapılmakta evin sineklerden korumasına devam etmektedir. Yırtılan sineklik tamiri konusunda uzman ekibimiz ile Ankara içi hizmet vermekteyiz.

Sineklik Tamirinde Sıkça Sorulanlar
Pileli sinekliğin tamiri olur mu?

Pileli sineklikler son derece kullanışlı ürünlerdir. Bazı zamanlarda tül veya ip kopması gibi durumlar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda tamir işlemi tercih edilir. Pileli sürgülü sinekliğin tamir işlemi maksimum 30 dakika sürmektedir. Yerinde tamir veya atölyede tamir seçenekleri mevcuttur. Pileli sineklik tül değişimi veya ip değişimi gibi uzmanlık gerektiren işlerde firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yırtılan Sineklik Teli Tamiri

Sinekliklerde ki teller yırtıldıysa bunun çözümü oldukça basittir. Oldukça dayanıklı sineklik tellerimiz sayesinde tamir işlemi başarılı ve uzun yıllar dayanacak şekilde yapılmaktadır.

Pileli Sineklik Tamiri Nasıl Yapılır?

Pileli sineklik tamiri nasıl yapılır incelemesinde bu ürünlerde kullanılan tül, ip, teker arıza yapabiliyor. Öncelikle sineklikte oluşan arızanın nedeni tespit edilerek tamiri gerçekleştirilmektedir. Bozulan parçalar değiştirilmektedir. Tül deforme olduğu takdirde istenen renkle değiştirilmektedir. Sinekliğin tamiri olduğu yerde yapılabildiği gibi atölyeye getirilerek de yapılabilmektedir. Firma olarak arızanın ne olduğuna bağlı olarak bu konuda en uygun maliyetli çözümü sunuyoruz. Özellikle tamiri yapılacak olan sineklik sayısı az ise yerinde yapılması daha düşük maliyettedir. Pileli sineklik zor kapanıyorsa içeride ki teker ve ray mekanizmasında ki bir arızadan kaynaklanmaktadır. Buda uzman bir sineklik ustası tarafından yapılmalıdır.
Ankara sineklik tamirini kendim yapabilir miyim diyen kişilere bu konuda olumsuz cevap verebiliriz. Sinekliğin imalatı gibi tamiri sırasında da ustalık önemli bir noktadır. 20 yıllık deneyimimiz ile müşterilerimizin sineklik tamirini yapıyoruz. Tamiri yapılan sineklikler tıpkı yeni gibi kullanılabiliyor.

Stor Sineklik Tamiri

Stor sineklik tamiri mümkün olan sistemler arasında yer alır. Sineklik sistemleri incelendiğinde en çok tamire ihtiyaç duyanlar arasında olduğu da görülüyor. Açılır kapanır bir sisteme sahip olan sinekliğin bu mekanizması en çok arıza yapan bölümdür. Mekanizmanın değiştirilmesinin uygun olması halinde tamiri gerçekleştiriyoruz. Eğer tamirin maliyeti çok yüksek olacaksa sizlere yenisini yaptırmanızı öneriyoruz. Tülünün bozulması halinde maliyet düşük olabilmektedir. Bunun yanında çerçevesinin eğilmesi, bükülmesi ise daha yüksek tamir maliyeti getiriyor.
Sineklik tamiri sırasında menteşelerinde değiştirilmesi gerekebiliyor. Böyle durumda sinekliğin menteşesini değiştiriyor ve yerine montajını yapıyoruz. Tamiri yaparken kaliteli malzeme kullanıyoruz. Bu şekilde aynı arızanın kısa sürede tekrar oluşmasının da önüne geçiyoruz. Stor sineklik modelleri tercih ettiğinizde kullanımına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde sık olarak arızalanması gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Menteşeli Sineklik Tamiri

Menteşeli sineklik tamiri yapılabilen sistemler arasında yer alıyor. Diğer sineklik modellerinde olduğu gibi menteşeli sinekliklerde de arızalar farklı şekillerde görülebilmektedir. Menteşeli olarak imalatı yapılan sinekliklerde en sık bozulan bölüm menteşeleridir. Plastik olan menteşeler sıcaktan ya da soğuktan, yağmur ve kardan dolayı zarar görebilmektedir. Zaman içinde sertleşerek açılma ya da kapatılma sırasında kırılabilmektedir. Böyle durumlarda menteşe değiştirildiğinde açma kapama sırasında sorun yaşanmadan kullanılmaya devam ediliyor.
Ankara menteşeli sineklik tamiri sırasında sineklerin girmesini önleyen tülde gerekli durumlarda değiştirilmektedir. Menteşeli sinekliğin kolu kırılabilmekte ve pervazın yapılmasında kullanılan profilde eğilme olabilmektedir. Bu gibi sorunlar olduğunda da gerekli tamirat firmamız tarafından yapılıyor. Tüm tamirat işlemleri hızla tamamlanarak sinekliğin kullanılması sağlanıyor.

Ankara Sineklik Tamiri Fiyatları

Ankara sineklik tamiri fiyatları yaşanan soruna ayrıca imalatında kullanılan sisteme bağlı olarak değişiyor. Yeni sineklik sistemleri imalatında olduğu gibi tamirinde de MET Sineklik olarak en uygun fiyatları sunuyoruz. Sinekliğiniz de arıza olduğunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde bizimle iletişime geçtiğinizde en kısa sürede adresinize geliyoruz.
Sineklik tamiri işlemini mümkün olması halinde yerinde yaparak kısa zamanda çözüm sunuyoruz. Atölyeye götürülmesi gerektiğinde u konuda sizlere bilgi veriyoruz. Aracınızın uygun olması halinde hasar görmüş sinekliğinizi kendinizde adresimize getirerek tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sineklik Tamiri Detayları
 • Uzmanlık gerektirir.
 • Kaliteli malzeme gerektirir.
 • Yaklaşık olarak 30 dakika sürer.
Hizmet Teklif Formu

  19.08.2022
  433
  Whatsapp
  Savaş Usta Destek
  Savaş Usta Destek
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?