trende

Ankara Kedi Sinekliği

Ankara Kedi Sinekliği

Bir diğer adı kedi teli olan kedi sinekliği iki önemli işlevi ile öne çıkar. Esasında bir sineklik çeşidi olan kedi sinekliği diğer sineklik modellerinden oldukça farklıdır. Bu sineklik modeli sert ve yırtılmaz materyalden oluşur. Ankara kedi sinekliği servisimiz, en kaliteli ürünleri sizler için hazırlıyor ve evinize kadar getirerek montaj hizmetini sunuyor.

Kedilerin yırtamayacağı bu materyal aynı zamanda hava geçirir. Böylece yaşam ve çalışma alanlarında pencereler, balkonlar açılabilir, aynı zamanda evcil hayvanların buralardan çıkması engellenebilir. Ankara kedi sinekliği servisi olarak bu konuda siz müşterilerimize profesyonel destek sunuyoruz.

Kedi Sinekliği Kullanmanın Faydaları
 • Kediniz evden dışarıya çıkamaz.
 • Sinek ve böcekler kedi sinekliğinden geçemez. Bu sayede iç ortama herhangi bir böcek giremez.
 • Evin dekorasyonuna artı bir hava katar.
 • Kedi sinekliği için menteşeli sineklikler de uygun fiyatlara yapılabilmektedir.

Evcil hayvanınızı korurken konforu artırmak için Ankara kedi sinekliği modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. MET firmamızın üretimini gerçekleştirdiği bu sineklik modeli diğer sineklik çeşitlerine nazaran birçok avantaja sahiptir.

Kedilerinizin Güvenliği İçin Kedi Filesi Sistemlerimize de Bakabilirsiniz.

Kedi Sinekliği Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kedi sinekliği çeşitleri arasından bir seçim yaparken her evcil hayvan sahiplerinin dikkat etmesi gereken noktalar bulunur. Bu noktalar kedi sinekliğinin beklenildiği gibi performans göstermesini, evcil hayvanları korurken yaşam alanlarındaki konforu artırmasını mümkün kılar. Kedi sinekliği seçiminde dikkat edilmesi gerekenler şu şekildedir:

 • Kedi sinekliğinin pencere, kapı ya da balkona tam olarak uyması gerekir. Üretim aşamasında sinekliğin kullanılacağı alanın tam ölçüsünün hatasız bir şekilde verilmiş olması önem taşır. Tam olarak uymayan kedi sineklikleri koruma sağlamaz. Evcil hayvanlar bu tür kedi sinekliklerini kolayca geçebilir.
 • Kedi sinekliğinin kaliteli ve dayanıklı bir materyalden üretilmiş olması önem taşır. Kalitesiz, dayanıksız bir malzemeden üretilmiş kedi sinekliği kedilerin güçlü ve keskin patilerine karşı koyamaz. Yırtılan kedi sineklikleri evcil hayvanların kolayca geçmesine ve yaralanmasına yol açabilir.
 • Kedi sinekliği materyalinin evcil hayvan temasına uygun olması önemlidir. Evcil hayvanlar kedi sinekliği ile sürekli olarak temas halindedir. Uygun olmayan materyallerden üretilen kedi sinekliği çeşitleri koruma sağlaması beklenirken evcil hayvana zarar verebilir.

Kedi Sinekliği Kullanımı

Kedi Sinekliği Ankara
Kedi Sinekliği Ankara

Kedi sinekliği modelleri pratik kullanımları ve zahmetsiz temizlikleri ile öne çıkar. Kapı, pencere ya da balkonunuza uygun olarak satın aldığınız bir kedi sinekliğini kolayca takabilirsiniz. Montaj işlemi için firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Bu sineklik çeşidi engelleyici katmanın kullanışlı bir çerçeveye geçirilmesi ile üretilir. Ekibimizce kedi sinekliğini zahmetsiz bir şekilde temizleyebilirsiniz. Kedi sineklikleri sadece evcil hayvanların dışarıya çıkmasını engellemez, aynı zamanda uçan ya da uçmayan her türlü haşerenin içeriye girmesini de engeller.

Bu nedenle zamanla kedi sinekliğinde çeşitli kirler, partiküller birikebilir. Uygun bir temizlik yöntemi ile kedi sinekliğini temizleyebilirsiniz. Periyodik aralıklarla yaptığınız temizlikle kedi sinekliğini uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizi mümkün kılar. Pratik montajı, zahmetsiz kullanımı ve temizliği ile öne çıkan Ankara kedi sinekliği modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ankara Kedi Sinekliği Fiyatları 2024

Kedi sinekliği evcil hayvanları korurken haşere girişini engelleyen, hava kalitesini artıran bir çözümdür. Buna bağlı olarak da kedi sinekliği fiyatları sıklıkla merak edilir. Modern bir yaşam alanı çözümü olan kedi sinekliğinin fiyatları çokça faktöre göre değişiklik gösterebilir. Zira bu sineklik çeşidi de kendi içerisinde gruplara ayrılır. Kedi sinekliği üretiminde kullanılan materyal nihai fiyata doğrudan etki eder. Kedi sinekliği üretiminde alüminyum gibi farklı materyaller kullanılır.

Sineklik takmak istediğiniz kapı, pencere ya da cam balkonunuzun ölçüsü de fiyatta değişiklik olmasına zemin hazırlar. Kedi sinekliğinin kurulu olduğu mekanizma da fiyata etki eder. Sürgülü ve menteşeli olmak üzere birden fazla sayıda kedi sinekliği çeşidi bulunur. Kendi bütçenize ve evinize uygun bir kedi sinekliği modeli seçerek kedinizi koruyabilir, haşere girişini engelleyebilir ve hava kalitesini artırabilirsiniz.

Foto Galeri

Ankara’da kedi sinekliği ölçüsü alıyor musunuz ?

Ankara’da ölçü ve montaj için bir ekibimiz mevcut. Bizlere telefon numarası ve adres bilgisi ilettiğiniz zaman sizlerle iletişime geçilmekte ve tarih belirlenmektedir. Ankara içi kedi sinekliği ölçü ve montajı maksimum 1-2 saat sürmektedir.

Kedi Sinekliği Fiyatı Ne Kadar?

Kedi sinekliği fiyatı ebat bilgisine göre şekillenmektedir. Dilerseniz ölçü bilgisi verdikten sonra, dilerseniz ekibimiz ölçü aldıktan sonra fiyat bilgisi verebiliriz.

Hizmet Teklif Formu

  19.01.2024
  1.533
  Whatsapp
  Savaş Usta Destek
  Savaş Usta Destek
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?