trende

Ankara Cam Balkon Sinekliği

Ankara Cam Balkon Sinekliği

Ankara cam balkon sinekliği yapılıyor mu cam balkon yaptırmış ya da yaptırmayı düşünen kişiler tarafından araştırılmaktadır. MET Sineklik firması olarak bu sorunun evet karşılığını bulmasını sağlıyoruz. Cam balkonlara sineklik montajı yapılabilmektedir. Yaptığımız sinekliklerin kullanımı ise çok pratiktir. Cam balkonlara özel olarak geliştirilmiş sineklik sistemleri bulunuyor. Bu sistemlerin her birini balkonun özelliğine uygun olarak uyguluyoruz. Bu şekilde müşterilerimizin en rahat kullanacakları balkonları ile uyumlu olan sineklik sistemlerine sahip olmasını sağlıyoruz.

Cam balkon yaptırmaya karar verildiğinde aynı anda sineklik de yaptırılması doğru bir seçim olur. Bu yönde bir kararınız olduğunda ilave olarak sineklik istediğinizi belirtmeniz yerinde olacaktır. Bu şekilde sineklik sisteminin kurulması için ayrıca ölçüler alınacaktır. Genel olarak cam balkonlara sineklik takılması mümkündür. Bunun yanında sinekliğin takılmasının mümkün olmadığı durumlarda ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda açıklamayı yapıyoruz ve asla müşterilerimizin kullanamayacakları sineklik sistemlerini yapmıyoruz.

Cam Balkon Sinekliği Sistemleri

Cam balkon sinekliği sistemleri balkonun yapısına ve boyutlarına göre değişiklik gösteriyor. Firma olarak balkonunuza en uygun olan sistemin hangisi olduğuna dair bilgiler veriyor en doğru sistemi seçmenize yardımcı oluyoruz. Geliştirilen sineklik sistemlerinin hepsinin ortak özelliği uzun ömürlü olmalarıdır. Bu sayede bir kez yaptırdığınızda uzun yıllar kullanmanızın mümkün olmasıdır. Elbette sinekliğin ömrünün uzun olmasında belirtilen kullanım kurallarına uyulması gerekiyor. Ankara cam balkon sineklik
modellerinden hangisini tercih ederseniz edin sinek, böcek ve kedi gibi hayvanların evin içine girmesi önlenmektedir. Cam balkonlarınıza yaptırabileceğiniz sineklik modelleri arasında şunlar yer alıyor.
Sürme sineklik: Bu model özellikle temizliğe önem veren sinekliği çıkartarak sık sık temizlemek isteyen kişilerin beklentilerini karşılıyor. Kayar bir sistemle yapıldığından balkon kapı ve pencerelerinde kullanılabiliyor. Renk seçenekleriyle evin dekorasyonuna uygun renkte montajı yapılabilmektedir. Ebatları kapının ya da pencerenin boyuna göre belirlenebiliyor. Hava şartlarından etkilenmediğinden dört mevsim kullanılabilir.

Stor sineklik: Kullanımı oldukça kolay olan stor sineklik modelleri camların dış bölümüne monte ediliyor. Dikey yatay ya da double sistem olarak imalat yapılabilmektedir. Sinekliğin kendine ait kasası bulunur. Sökülüp takılabilir ve temizliği kolay yapılır. Pencerenin ölçülerine uygun olarak imal edilerek montajı yapılır. Üzerinde bulunan kilit sistemiyle kapatıldığında tam bir koruma sağlıyor. Her renkte imalatını yapabilmekteyiz.
Pileli ya da pliseli sineklik: Sineklik sistemleri içinde en son geliştirilen olarak yoğun ilgi görüyor. Bu sistemde sineklik pliseli olarak üretilmekte özellikle kapı ve pencerelerin açılması uygun olmayan durumlarda tercih edilir. İki kanat halinde yapılan pileli sineklik ortada bulunan mıknatıs ile otomatik şekilde birleşir. Açılması ve kapatılması çok kolaydır. Görünüme önem veren kişiler tarafından tercih edilmektedir.
Menteşeli sineklik: Pencerenin ya da kapının önünde pervazın açılmasında engel olmadığı durumlarda kullanılıyor. İstendiği anda açılıp kapatılıyor olması ile pratik kullanım sunuyor. Pencere ya da kapının genişliğine uygun olarak imalatı gerçekleştirilir.

Ankara Cam Balkon Sineklik Fiyatları

Ankara cam balkon sineklik fiyatları kullanılacak sisteme ve balkonun boyutlarına göre değişiyor. MET Sineklik firmamızla en uygun fiyatları müşterilerimize sunuyoruz. Kaliteli sineklik imalatlarımızla yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Daha önceden yaptırmış olduğunuz cam balkonunuza ya da eni yaptıracağınız cam balkona sineklik yaptırmayı istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamızla iletişime geçtiğinizde ücret talep etmeden adresinize geliyoruz. Balkonun özelliklerine uygun olan sistemi belirliyoruz. Ardından ölçülendirmeyi yaparak fiyatı belirleyerek sizlerle paylaşıyoruz. Yapacağınız araştırmada göreceğiniz gibi en uygun fiyatlarla kaliteli ömür boyu kullanabileceğiniz sineklikleri firmamız imal etmektedir. Tüm sorularınıza cevap bulmanız ve cam balkon sineklik yaptırmanız için 20 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz.

Cam Balkon Sineklik Çeşitleri
Foto Galeri
Sıkça Sorulanlar

Cam Balkon Sineklik Fiyatları Ne Kadar ?

Tercih edeceğin zcam blakon sineklik modeline ve ölçüsüne göre fiyat verilmektedir. MET Sineklik WhatsApp destek hattı veya telefon numaramızdan bizlere ulaşarak cam balkon sineklik fiyatlarını hemen öğrenebilirsiniz.

Cam Balkon Sinekliği Ne Zaman Teslim Edilir ?

Sipariş verdiğiniz cam balkon sinekliği aynı gün içinde hazırlanır ve Ankara içi montaj hizmeti isteniyorsa aynı gün adresinize gelinip takılır. Farklı iller için kargo ve yapılma süresi ortalama 2 gündür.

Aktif Kampanyalar

Cam Balkon Sineklik sistemlerimiz de kampanyalı fiyat mevcuttur.

Hizmet Teklif Formu

  14.09.2022
  418
  Whatsapp
  Savaş Usta Destek
  Savaş Usta Destek
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?