trende

Pileli Sürgülü Sineklik

Avantajlı Fiyat
Pileli Sürgülü Sineklik

Ankara’da pileli Sineklik modelleri yaz aylarında konfor sağlaması amacıyla tercih edilen araçlar arasında yer alır. Yaz aylarının gelmesi ile ortaya çıkan sinek gibi türlü haşereler yaşam alanlarındaki konforu bozabilir. Her türlü haşereyi engellemek için birçok yöntem kullanılabilir fakat sineklik kullanmak bu yöntemler arasından öne çıkar.

Haşere engelleyici kimyasallar kullanmak insan sağlığına zararlı olduğu gibi ekonomik de değildir. Zira haşere engelleyici kimyasalın belirli aralıklarla tekrar uygulanması gerekir. Kimyasal haşere önleyiciler yaşam alanlarındaki evcil hayvanlara, bitkilere de zarar verir. Bütün bunların yanında sineklik modelleri oldukça avantajlıdır.

En çok kullanılan diğer sineklik modellerimize de bakabilirsiniz.

Pileli Sürgülü Sineklik Çeşitleri

 • Plise sürgülü kapı sinekliği 
 • Plise sürgülü pencere sinekliği 
 • Plise pileli sürgülü kapı sinekliği
 • Pileli akordiyon sineklik
 • Yatay Plise  Sineklik
 • Dikey Plise Sineklik

Halihazırda ekonomik olan sineklik modelleri kullanım sırasında periyodik olarak değişim gerektirmez. Ankara’da pileli sineklik üreten firmalar arasında yer alan işletmemizde ustalıkla üretilmiş sineklik modelleri her türlü haşereyi yüzde yüze kadar engellerken aynı zamanda hava kalitesini artırır, büyük toz parçalarının içeriye girmesine engel olur. Pileli sürgülü sineklik modellerini kullanmak ekolojik, etik ve verimli bir haşere önleme çözümüdür.

Pileli Sürgülü Sineklik Avantajları

Bir diğer adı piliseli sineklik olan pileli sürgülü sineklik çok sayıda avantajı ile diğer sineklik modelleri arasından öne çıkar. Ankara Pileli sürgülü sineklik birkaç tül katmanının gerilmesi ve birleştirilmesi ile meydana gelir. Bu sayede haşere geçişi yüzde yüze kadar engellenir. Aynı zamanda bu engelleyici tabaka birkaç katmandan oluştuğu için oldukça dayanıklıdır. Pileli sürgülü sineklik modellerinin engelleyici katmanı dış hava koşullarına, yağmura ve Güneş ışınlarına dayanıklıdır.

Pileli sürgülü sineklik modelinin avantajlarından birisi sürgü sistemidir. Bu sistem sayesinde sineklik kolayca açılıp kapanabilir. Sürgü sistemi oldukça kullanışlıdır ve sık sık bakım gerektirmez. Pileli sürgülü sineklik modelleri kullanım kolaylığı, montaj kolaylığı ile de öne çıkar. Diğer sineklik çeşitlerine nazaran daha kolay takılabilen bu modeller aynı zamanda kolayca çıkarılabilir. Temizliği, kullanımı, montajı ve çıkarılması oldukça zahmetsiz olan pileli sineklik modelleri arasından bir seçim yaparak yaşam ve çalışma alanlarınızda her türlü haşereyi engelleyebilir, konforu ve hijyeni en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

Pileli Sürgülü Sineklik Resimleri

Pileli Sürgülü Sineklik Nasıl Kullanılır?

Akordiyon sineklik olarak da bilinen pileli sürgülü sineklik modellerinin nasıl kullanılacağı yaygın olarak merak edilir. Zira bu sineklik modeli birçok avantajı sayesinde her alanda sıklıkla kullanılır. Pileli sürgülü sinekliğin montajı, kapı ve pencerelere yerleştirilmesi son derece kolaydır. Bu sineklik modelinde birkaç kat tül birleştirilir ve oluşan tabaka çerçeveye geçirilir. Sonrasında çerçevenin sürgü sistemi ile çalışabilmesi için gerekli mekanizmalar yerleştirilir. Pileli sürgülü sistem bu şekilde üretilir. Sinekliğin kapı ve pencerelere yerleştirilmesi sadece vidalama işlemi ile gerçekleştirilir. Sineklik takmak isteyen kişinin başka bir işlem yapmasına gerek yoktur. Sineklik kapı ya da pencereye vidalar ile sabitlendikten sonra yerleştirme işlemi tamamlanır. Sürgü sisteminin açılması ve kapanması ile sineklik kolaylıkla kullanılabilir. Pileli sürgülü sineklik modeli kolay kullanımı ve montajının yanında haşereleri yüzde yüze kadar engeller, hava kalitesini artırır, tozlanmayı engelleyerek ortamdaki hijyeni artırır.

Pileli Sürgülü Sineklik Fiyatları 2024

BoyutRenkFiyat
80X120Altınmeşe560,95 TL
60×110Beyaz430,94 TL
105×160Antrasit564,94 TL
50×90Koyu kahve560,24 TL
Pileli Sürgülü Sineklik Fiyatları 2024

Pileli sürgülü sineklik günümüzde her alanda kullanılır. Buna bağlı olarak pileli sürgülü sineklik fiyatları konusu sıklıkla merak edilir. Bu sineklik modellerinin fiyatı birçok faktöre göre değişiklik gösterir. Fiyatlara etki eden başlıca faktör üretimdir. Üretim sırasında kullanılan malzemelerin işlenmesi, taşınması ve kullanıma hazır hale getirilmesi için birçok farklı aşama bulunur. Met sineklik olarak en avantajlı fiyatları siz kullanıcılarımıza sunmaktayız.

Pileli sürgülü sineklik fiyatları konusuna etki eden bir diğer faktör tasarımsal öğelerdir. Bu sineklik modeli diğerlerinin yanında oldukça ekonomik olmasıyla beraber aynı zamanda birçok alternatif de sunar. Dilediğiniz şekilde, ölçüde, renkte ve tasarımda pileli sürgülü sineklik satın alabilirsiniz. Kolayca monte edebileceğiniz pileli sürgülü sineklik modellerinden satın alarak yaşam ve çalışma alanlarındaki konforu, hijyeni artırabilir, aynı zamanda modern ve estetik bir görünüm de elde edebilirsiniz.

Pileli sineklik dayanıklı mı ?

Pileli sineklik modelleri oldukça uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ayrıca çokta kullanışlı bir modeldir. Her ebattaki cam balkona, kapıya ve pencereye kolaylıkla monte edilebilmektedir.

Pileli sineklik nasıl temizlenir?

Sineklik modeline yukarıdan aşağıya doğru ılık bir su dökerek yumuşak bir bez ile silebilirsiniz. Bu esnada çeşitli kimyasallar kullanmamanız gerekir. Su ile çok kolay bir şekilde temizlenebilmekte olan pileli sürgü sineklik modelleri en çok tercih edilen sinekliklerdir.

Hizmet Teklif Formu

  19.08.2022
  583
  Whatsapp
  Savaş Usta Destek
  Savaş Usta Destek
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?