trende

Menteşeli Sineklik

100% Memnuniyet
Menteşeli Sineklik

Günümüzde her alanda ihtiyaca cevap verebilmesi açısından farklı çalışma sistemine sahip sineklikler üretilir. Bu sineklik modelleri arasında yer alan menteşeli sineklik en ekonomik ve pratik sineklik çeşitlerinden birisidir. Menteşe sistemi ile çalışan bu sineklik çeşidi giriş çıkışın yoğun olduğu alanlarda haşere girişini yüzde yüze kadar engeller.

Firmamız tarafından son teknoloji kullanılarak üretilen menteşeli sineklik modelleri arasından bir seçim yaparak yaşam ve çalışma alanlarınızda konforu artırabilirsiniz. Yaz aylarında bolca bulunan haşereler, sinekler her açıdan rahatsız edicidir ve hijyenik değildir. Kolay montajı ile öne çıkan ve kullanıcıların beğenisini toplayan menteşeli sineklik modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

En Çok satışını yaptığımız diğer sineklik modellerimiz:

Menteşeli Sineklik Avantajları

Menteşeli sineklik modelleri diğer sineklik modellerinden avantajları ile ayrılır. Bu sineklik modellerinin en büyük avantajlarından birisi kolayca takılabilmeleridir. İstediğiniz kapı ya da pencereye menteşeli sineklik taktırabilirsiniz. Üstelik bu sineklik modellerinin takılabilmesi için de uzun süreli bir uğraşı gerekmez. Hiçbir teknik bilgi ve deneyim olmadan dilerseniz kendi başınıza da kolayca menteşeli sinekliği kapı ya da pencerenize takabilirsiniz. Kapı ya da pencere ölçülerinize göre satın aldığınız menteşeli sinekliği tek başınıza takabilir, gerektiğinde kolayca çıkarabilirsiniz.

Bu sineklik çeşidinin bir diğer avantajı kolayca temizlenebilmesidir. Menteşeli sineklik modellerinde çok sayıda aksam, mekanizma, parça bulunmaz. Minimum parça sayısı ile maksimum verimi alabilmeniz için tasarlanmış olan menteşeli sineklik modellerini kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Hava akışını kontrol altına alan, her türlü haşere girişini yüzde yüze kadar engelleyen menteşeli sineklik modellerini tercih edebilir, her alanda konforu artırırken estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Menteşeli Sineklik İşe Yarar mı?

Sineklik modellerinin nasıl kullanılması gerektiği yaygın olarak merak edilir. Zira artan haşere sayısı sineklik kullanımının da artmasına yol açar. Bulundukları alanda rahatsızlık oluşturan, konforu düşüren, sağlığı tehdit eden ve hijyenik bir ortam olmasını engelleyen haşerelerin engellenmesi için en etkili yol sineklik takmaktır. Uygun şekilde kullanılan bir menteşeli sineklik her türlü haşereyi yüzde yüze kadar engelleyecektir. Bu sineklik çeşidinin başlıca özellikleri kolay ve pratik kullanım sunar. Menteşeli sineklik çeşitleri modern yapıları ile haşereleri engellerken aynı zamanda estetik bir görünüm de kazandırır. Bu sineklik modelinin kullanımı son derece basittir.

Menteşeli Sineklik Özellikleri
 • Uygun fiyatlara üretilmektedir.
 • Ekonomik olmasına rağmen uzun ömürlüdür.
 • Birçok renk seçeneği mevcuttur.
 • Bulunduğu ortama ayrı bir dekoratif hava katar.

Menteşe aksamı sinekliğin istenildiği zaman basit bir şekilde açılıp kapanabilmesini mümkün kılar. Haşereleri engelleyen ana katman her türden haşerenin, partikülün içeriye girmesini engeller. Menteşeli sineklik sadece haşereleri engellemekle kalmaz, aynı zamanda hava giriş ve çıkışını kontrol altına alarak hava kalitesini artırır, alerji yapabilecek parçacıkların içeriye girmesini engeller.

Menteşeli Sineklik Fiyatları

Menteşeli sineklik fiyatları sıklıkla merak edilen konular arasında yer alır. Bu sineklik modelinin kullanımı her geçen gün artmaya devam eder. İşlevsel engelleme katmanları ile üstün koruma sağlayan, uçan ya da uçmayan herhangi bir hayvanın içeriye girmesini engelleyen menteşeli sineklik modelinin fiyatı çok sayıda faktöre göre değişiklik gösterebilir. En ekonomik sineklik modellerinden birisi olan menteşeli sineklik birçok farklı materyalden üretilebilir.

Sinekliğin üretildiği materyal nihai fiyata doğrudan etki eder. Fiyata etki eden bir diğer unsur ölçüdür. Sineklik takmak istediğiniz kapı ya da pencerenizin büyüklüğü ile doğru orantılı olarak sinekliğin fiyatı artar. Bütün bunlara rağmen menteşeli sineklik çeşitleri en ekonomik haşere engelleme çözümleri arasında yer alır. Minimum eforla maksimum verim almanızı sağlayan, yaşam ve çalışma alanlarınızdan haşereleri uzak tutarak sağlığınızı ve hijyeni koruyan menteşeli sineklik modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Menteşeli Sineklik Foto Galeri
Sıkça Sorulanlar

Menteşeli sineklik temizliği nasıl yapılır ?

Menteşeli sineklik temizliği oldukça kolaydır. Öncelikle menteşeli sineklik yuvasından hafif yukarı kaldırılarak çıkartılır. Sonrasında su ile yıkayabilirsiniz. Bu esnada dikkat edilmesi gereken şey ise fırça kullanılmamasıdır. Yumuşak bir bez ile suyla yıkandıktan sonra temizlenebilir.

Menteşeli sineklik uzun ömürlü mü ?

Met sineklik olarak hazırladığımız menteşeli sineklik modellerimiz yıllarca dayanacak şekilde üretilmektedir. Sinekliklerde kullandığımız tüller son derece yırtılmaya karşı dayanıklıdır.

Ankara Menteşeli Sineklik Firması Adresi Neresi ?

Ankara Altındağ olarak Siteler bölgesinde menteşeli sineklik hizmeti vermekteyiz. Detaylı adres bilgisine iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  19.08.2022
  414
  Whatsapp
  Savaş Usta Destek
  Savaş Usta Destek
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?