trende

Kapı Sinekliği

Kapı Sinekliği

Ankara kapı sinekliği özellikle yaz mevsiminde çok yaşanan sivrisinek sorunundan kurtulmak için kesin çözüm sunuyor. Sivrisinek, karasinek ve diğer haşeratların evin içine girmesini önlemek için kullanılan bu sistemler doğru firma seçimi yapıldığında uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilmektedir. Kapının genişliğine bulunduğu konuma göre çeşitli kapı sineklik modelleri bulunmaktadır. MET Sineklik firması olarak bizler müşterilerimizin ihtiyacını tam olarak karşılayacak aynı zamanda ekonomik seçimler sunuyoruz.

Sıkça Sorulanlar
Kapı Sinekliği İmalatı Yapıyor musunuz ?

Evet. Türkiye’nin sineklik imalatçısı olarak tüm sineklik modellerinde olduğu gibi kapı sineklik modellerinin imalatını yapmaktayız

Kapı sineklikleri dayanıklı mı ?

MET Sineklik tarafından hazırlanan kapı sineklikleri son derece dayanıklı ürünlerdir. Firmamız tarafından da garanti verilmektedir.

Pencerelere yaptırılan sinekliğin sürekli kapalı kalması çoğu zaman sorun oluşturmaz. Buna karşın kapılara sabit sinekliğin yapılması elbette mümkün değildir. Kapı sinekliği modelleri gelişen teknoloji ile birlikte çeşitlenmiştir. Böylece evini ya da ofisini sineklerden korumak isteyen kişiler için seçenekler artmaktadır. Sineklik modellerinin yanı sıra renk seçenekleri de artıyor. Böylece dekorasyona önem veren kişilerin evlerine uyumlu renkte sineklik yaptırmaları mümkün oluyor.

Kapı Sinekliği Modelleri Nelerdir?

Kapı sinekliği modelleri nelerdir sorusuna cevap olarak pileli, akordiyon ve klasik pimapen kapı sinekliği şeklinde cevap verilebilir. Her bir sistemin kendine göre avantajları bulunuyor. Ayrıca montajın yapılacağı kapıya uygun olarak sistemin seçilmesi gerekiyor. Tecrübeli bir firma olarak müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak maksimum verimle kullanabilecekleri sistemleri uygulamaktayız. Kapı sineklik modellerinin kısaca şu şekilde tanımlanması mümkün oluyor.

Pileli kapı sinekliği: Diğer bir deyişle sürgülü olarak da adlandırılan bu sistemde kullanılan tül katlanabilmektedir. İçinde bir kızak bulunan kapı kapatıldığında tül açılır ve içeri sinekler girmeyecek şekilde önlem alınmış olur

Akordiyon kapı sinekliği: Aynı pileli kapı sinekliğinde olduğu mantıkla çalışır. Bundaki fark kapının iki kanat halinde yapılmış olmasıdır. Kapılar iki yandan çekildiğinde ortada bir mıknatıs yardımıyla birleşir ve açıklık kalmaz.

Pimapen kapı sinekliği: En eski modeldir ve aynen bir kapı gibi imalatı gerçekleştirilir. Kapı çerçevesinin içine yerleştirilen teller sineklerin içeri girmesini önler. Bu sistemin dezavantajı kapı gibi dışa ya da içe doğru açılıyor olmasıdır. Özellikle dar alanlarda bu sistemin kullanılması mümkün olmuyor.

Kapı Sinekliği Nasıl Seçilmelidir?

Kapı sinekliği nasıl seçilmelidir sorusuna en doğru cevap mutlaka uzmanından destek alaraktır. Pek çok alışveriş sitesinde ve yapı marketlerde hazır sineklikler satılıyor. Oysa sinekliğin tam koruma sağlaması için ölçülerin net olması gerekmektedir. Hazır sinekliğin evinizdeki kapıya tam oturması genellikle mümkün olmaz. Kullanım ömrü de kısa olacaktır ve ilerleyen zaman içinde tekrar masraf etmenize neden olur. Kapı sinekliği seçiminde dikkat etmeniz gereken noktalar arasında şunlar yer alıyor.
Kapının ölçüleri ilk dikkat edilmesi gereken noktadır. Normal boyutlarda kapılarda tek kanatlı pileli ya da pimapen kapı sinekliği tercih edebilirsiniz. Geniş kapılarda akordeon modeli daha doğru seçim olacaktır.

Günümüz ekonomik şartlarında fiyat elbette önemli bir kriterdir. Bunun için kaliteli ürünleri uygun fiyatla sunan firmadan hizmet almalısınız.
Kapı sinekliğiniz için garanti verilmesine dikkat etmelisiniz. Garanti veren firma ile çalıştığınızda ürünün kalitesinden emin olabilirsiniz.

Ankara Kapı Sinekliği Fiyatları

Ankara kapı sinekliği fiyatları kapının boyutlarına, kullanılacak sisteme bağlı olarak değişiyor. Kapı sinekliğinin uzun yıllar kullanılabilmesi için mutlaka kaliteli malzeme kullanılması gerekiyor. MET Sineklik firmamız tüm ürünlerde kaliteli malzeme kullanmaktadır. Ezbere fiyat vermenin doğru çözüm olmadığını da biliyoruz. Bunun için bizi tercih etmeniz halinde öncelikle ölçülendirme yapıyoruz. Bu şekilde en doğru fiyatı vererek ilerleyen günlerde ilave maliyetle karşılaşmanızı önlüyoruz.
Kapı sinekliği yaptırarak dışarıdaki sinek ve diğer haşeratın evin içine girmesini önleyebilirsiniz. Aynı zamanda yaptıracağınız sineklik ile evcil hayvan dostlarınızın da sizden habersiz dışarı çıkmalarını önleyebilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlarla maksimum verim alabileceğiniz kapı sineklik imalatlarımız hakkında bilgiyi bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz.

Kapı Sinekliği Çeşitleri Nelerdir ?
 • Pileli kapı sinekliği
 • Akordiyon kapı sinekliği
 • Pimapen kapı sinekliği
Foto Galeri
Hizmet Teklif Formu

  17.08.2022
  301
  Whatsapp
  Savaş Usta Destek
  Savaş Usta Destek
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?