trende

Basınevleri Sineklik

Basınevleri Sineklik

Basınevleri sineklik firmamızda, sürgülü sineklik, kedi sinekliği ve menteşeli sineklikler gibi ürünler en uygun fiyatlar ile üretilmektedir. 7/24 imalat ve montaj servisimiz ile birlikte aynı gün evinize gelip sineklikleri takmaktayız.

Basınevleri Kedi Sinekliği

Sevimli cana yakın dostlarımız olan kediler için birinci sınıf kedi sineklikleri yapıyoruz. Bu sineklikler sayesinde kedilerimiz dışarı çıkamıyor ve evin içinde güvende kalıyor. Dayanıklı ve güçlü kedi telleri sayesinde kedilerinizi tamamen güven altında tutuyoruz.

Basınevleri Menteşeli Sineklik

Basınevleri sineklik firması tarafından yapılan menteşeli sineklikler oldukça uygun fiyatlıdır. Kapı ve pencerelere takılan bu sistemler sayesinde evlerinize artık sinek ve böcek gibi hayvanların girişi engellenmektedir.

Basınevleri Kapı ve Pencere Sineklikleri ve Fiyatları:

Basınevleri Sineklik Firması olarak, farklı boyutlarda ve tasarımlarda kapı ve pencere sineklikleri sunmaktayız. Özel ölçülerde de sineklik üretimi yapmaktayız. Villalara, fabrikalara vb diğer tüm alanların sineklikleri için tarafımıza ölçüleri ileterek fiyat alabilirsiniz.

  • Menteşeli Pencere Sinekliği: 150 TL – 300 TL arası
  • Kayar Pencere Sinekliği: 120 TL – 250 TL arası
  • Menteşeli Kapı Sinekliği: 250 TL – 500 TL arası
  • Plise Kapı Sinekliği: 350 TL – 700 TL arası

Sineklik Montajı ve Ölçümü

Sineklik montajı oldukça basit bir işlemdir. Uzman ekibimiz tarafından hızlı ve düzgün bir şekilde monte edilir. Ortalama olarak, bir pencere sinekliğinin montaj süresi 20 dakika sürmektedir. Kapı ve pencere sayısına göre süreyi hesaplayabilirsiniz.

Sineklik ölçüsünün alınması da oldukça kolaydır. Ustamız evinize gelerek doğru ölçüyü alır ve özel üretim yapar. Ölçü alma işlemi sırasında pencere veya kapı açılışlarınıza zarar verilmez ve sineklikler tam olarak uyumlu şekilde monte edilir.

30.03.2024
119
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?