trende

Çankaya Sineklik

Çankaya Sineklik

Ankara Çankaya’ da sineklik imalat ve montaj servisi sunan MET Sineklik, indirimli fiyatlar ile sineklik imalatına devam etmekte. Evlere, iş yerlerine ve diğer sineklik kullanılacak tüm alanlarda sineklik ihtiyaçlarınızı hızla karşılıyoruz. Yaz aylarında sineklik ürünleri oldukça kullanışlı ve ergonomik ürünler arasında yer almaktadır.

Sineklere son diyerek birinci sınıf kalitede sineklik imalatı yaparak kullanıcılarımızın sineklik ihtiyaçlarını en hızlı şekilde gideriyoruz. Çankaya’nın tüm mahallelerinde hizmetimiz bulunmaktadır. Ölçü ve montaj servisimiz gün içerisinde konumunuzu ziyaret etmekte ve çalışmalarına başlamaktadır. Ölçü hizmetimiz Ankara’nın tüm ilçe ve mahallelerinde mevcuttur.

Çankaya Sineklik Servisi

Evlerinizin dekorasyon yapısına da tamamen uyum sağlayan sineklik modelleri ile artık sineksiz bir hayat başlıyor. Beyaz, vizon, gri, altın meşe gibi birçok renk seçenekleri ile kedi sinekliği, pileli sineklik, akordiyon sineklik ve menteşeli sineklikler hazırlanmaktadır.

Çankaya Kedi Sinekliği

Kedilerinizi tamamen güven altında tutmakta olan Çankaya kedi sinekliği servisi, menteşeli ve sürgülü modeller ile bu işlemi tamamlamaktadır. Kedilerinizin balkonlarda ve ev içerisinde rahatlıkla gezebileceği sistemleri en uygun fiyatlara kurup teslim ediyoruz.

Çankaya sineklik firmasında her daim ekonomik fiyatlara montaj ve ölçü hizmeti sunulmaktadır. Sipariş verdiğiniz sineklikleri hem atölyemizden teslim alabilir hem de montaj teslim etmemizi isteyebilirsiniz.

Çankaya’ da sineklik fiyatları ne kadar ?

Çankaya’da sineklik fiyatları istenilen çeşide ve boyuta göre değişmektedir. Bizlere Örnek: 50×100 ölçülerde sineklik gerekiyor gibisinden sineklik ölçüsü ilettiğiniz taktirde hemen tarafınıza fiyat bilgisi vermekteyiz.

Ölçü ve Montaj Servisi Var mı ?

MET Sineklik olarak Çankaya’da sineklik ölçüsü ve sineklik montaj servisimiz mevcuttur. Ölçü almamız için bizlere iletişim kısmındaki numara üzerinden ulaşabilir ve konum bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Gün içerisinde ölçü ekibimiz sizlerle iletişime geçecektir.

23.02.2024
231
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?