trende

Çayyolu Sineklik

Çayyolu Sineklik

Sinekler yaz aylarının en rahatsız edici böcek gruplarından birisidir. Evlerimizi ve iş yerlerimizi sineklerden korumanın en cazip yolu ise sineklik kullanmaktır. Çayyolu sineklik firmasının ürettiği birçok sineklik çeşidi mevcuttur. Bunlardan bazıları şu şekildedir:

  1. Pencere Sineklikleri: Evlerin pencerelerine uygulanan bu sineklikler, istenilen her ölçüde ve renkte üretilmektedir. Pencerelerde sürgülü veya menteşeli olarak uygulanmaktadır.
  2. Kapı Sineklikleri: Kapı sineklikleri her zaman çözüm sunan sineklik sistemleri arasında yer alır. Sürgülü ve menteşeli sistemler ile yapılan bu sineklikler genellikle uygun fiyatlıdır.
  3. Cam Balkon Sineklikleri: Cam balkonlar en iyi yaşam alanlarımızdan birisidir. Bu yaşam alanlarında vakit geçirirken sineklerin girmemesini isteriz. Bu gibi durumlarda ise cam balkon sineklikleri %100 çözüm sağlamaktadır.
  4. Kedi Sinekliği: Çayyolu kedi sinekliği firmamız ile her zaman en kaliteli ürünler üretilmektedir. Kedilerinizin yırtamayacağı şekilde ürünleri üreten firmamız, her sineklik çeşidinin üretimini birinci sınıf malzemeler ile yapmaktadır.

Sineklik Fiyatları ve Avantajları

Sineklik kullanmanın oldukça fazla avantajları mevcuttur. Hem evleriniz sineklerden uzak olacak, hem konfor seviyeniz artacak hem de sağlık yönünden artıları olacaktır. Çayyolu sineklik servisi sayesinde, evlere ve iş yerlerine en uygun fiyatlar ile sineklik sistemlerinin entegresini yapmaktayız.

Çeşitli sineklikleri en ekonomik ücretler ile sizlere ulaştıran firmamız, müşteri memnuniyeti bakımından çok titiz hareket etmektedir.

10.08.2023
122
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?