trende

Dikmen Sineklik

Dikmen Sineklik

Ankara Dikmen’de uzun yıllardır hizmet veren sineklik firmamız, sineklerin ev ve iş yerlerinize girmesini engellemek için sürekli çözümler sunmaktadır. Bu çözümler arasında ise menteşeli sineklikler, kedi sineklikleri ve sürgülü sineklikler yer almaktadır. Dikmen sineklik servisi olarak çözüm odaklı hareket ediyor ve uygun fiyat politikamızı koruyarak evlerinizi sineklerden uzak tutuyoruz.

Sineklik Çeşitleri ve Faydaları:

  1. Kedi Sinekliği: Kedileri güvende tutmaya yarayan kedi sineklikleri oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Bu sineklikler sayesinde evcil hayvanlarınız tamamen iç ortamda güvenli bir şekilde hayatlarına devam etmektedir.
  2. Menteşeli Sineklik: Menteşeli bir yapıda olan bu sineklikler, en ekonomik ürünler arasında yer alır. Kapı ve pencerelere kolaylıkla monte edilir ve takılan her alanı sinek ve böceklere karşı korur.

Dikmen Sineklik Fiyatları

Aşağıda, Dikmen Sineklik firmasının farklı sineklik çeşitleri için tahmini fiyat aralıklarını içeren bir tablo bulabilirsiniz:

Sineklik ÇeşidiFiyat Aralığı (TL)
Pencere Sinekliği300 – 600 TL
Kapı Sinekliği500 – 1000 TL
Menteşeli Sineklik700 – 1200 TL
Sürgülü Sineklik800 – 1500 TL

Sineklik fiyatları , ölçü bilgisine ve sineklikte kullanılacak tülün kalitesine göre değişir. Ayrıca kullanılacak renkte sineklik fiyatlarını doğrudan etkiler.

Sinekliklerin inanılmaz faydaları mevcuttur. Sineksiz bir hayat için ve böceklerin rahatsız edici problemlerinden arınmak için menteşeli sineklik sistemlerini tercih edebilirsiniz. Bu gibi ürünler hem uygun fiyatlı hem de çözüm odaklıdır. Dikmen sineklik servisimiz, bu anlamda elinden geleni yapmakta ve evlerinize sineklik sistemini monte ederek sizleri büyük bir dertten kurtarmaktadır.

09.08.2023
109
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?