trende

Etimesgut Sineklik

Etimesgut Sineklik

Kapı pencere sineklikleri konusunda, Etimesgut sineklik firması beklentileri tamamen karşılayan profesyonel bir iş yeridir. Sineklik ürünlerinin üretimini yaparak konfor ve beklentileri maksimum seviyeye yükselten firmamız, tüm sineklik çeşitlerinin üretim ve monte hizmetini sunar. En çok ürettiğimiz ve sattığımız sineklik modelleri arasında menteşeli ve kedi sineklikleri yer almaktadır. Bu sistemler sayesinde sineksiz bir hayatın temelleri atılmaktadır.

Kedi Sinekliği: Evcil Dostlarınızın Güvenliği İçin

Evcil dostlarımızın güvenliğini sağlamanın en güzel yollarından birisi de kedi sineklikleridir. Yırtılmaz yapıda olan kedi telleri sayesinde kediler tamamen güvende kalmaktadır. Kedi sinekliği fiyatlarını öğrenmek için Etimesgut sineklik firmamızı arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Menteşeli Sineklik: En Ekonomik Çözümler

Pencerelere, kapılara ve cam balkon sistemlerine entegre edilen menteşeli sineklikler, çok ekonomik ve kolay kurulan bir sineklik sistemidir. Sinekleri, böcekleri ve diğer tüm uçan hayvanları engelleyen bu sineklik sistemlerini kullanarak ev ve iş yerlerinizde ki huzursuzluklara son verebilirsiniz.

Etimesgut Menteşeli sineklikler konusunda firmamızdan her türlü desteği alabilirsiniz. Firmamız, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile menteşeli sinekliklerin üretimini ve monte hizmetini sunmaktadır.

Sineklik sistemleri hem fonksiyonel hemde estetik olarak beklentileri karşılayan sistemlerdir. Bu gibi sineklikler, hem evinizi sineklerden korumakta hem de evcil hayvanınızın güvenliğini üstlenmektedir.

Sineklik Çeşitleri :

  1. Menteşeli Sineklikler
  2. Plise Sineklikler
  3. Sabit Sineklikler
  4. Kedi Sineklikleri
  5. Sürgülü Sineklikler

Etimesgut Sineklik Fiyatları

Aşağıda ki tabloda, Etimesgut sineklik firmasının fiyatları yer almaktadır. En güncel fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Sineklik ÇeşidiFiyat Aralığı (TL)
Menteşeli Sineklik300 – 600 TL
Sürgülü Sineklik400 – 800 TL
Plise Sineklik600 – 1200 TL
Sabit Sineklik200 – 400 TL
Kedi Sinekliği150 – 1000 TL

Yılların vermiş olduğu deneyim ile tüm sineklik çeşitlerinin üretimini yapmaktayız. Sabit, menteşeli, sürgülü, pileli ve kedi sinekliklerini en kaliteli şekilde üretmekte ve evinize kadar getirip monte hizmeti sunmaktayız.

Etimesgut sineklik firmamız, her sineklik sistemine garanti vermektedir. Evlerinize, iş yerlerinize , fabrikalara ve diğer tüm alanlara özel sineklik sistemlerinin üretimini her ebatta yapabilecek kapasiteye sahibiz. Bizler ile iletişime geçerek tüm detaylar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

09.08.2023
125
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?