trende

Güneşevler Sineklik

Güneşevler Sineklik

Güneşevler mahallesinde sineklik hizmeti sunan, ev ve iş yerleriniz de sineklere son olarak başlattığımız bu hizmet ile sineklerin girişini engelleyen bir şirketiz. Firmamız, sineklik alanında montaj ve üretim hizmeti sunmaktadır. Üretim, montaj ve tamirat gibi hizmetli bir arada sunuyor ve müşteri memnuniyeti konusunda %100 başarı elde ediyoruz. Güneşevler sineklik firması olarak kedi sineklikleri, menteşeli sineklikler ve kapı pencere sineklikleri alanında çok kaliteli ürünler üretmekteyiz.

Güneşevler Kedi Sinekliği: Kedileriniz Güvende!

Güneşevler mahallesinde, evcil hayvan sahibi olan müşterilerimiz için son derece kaliteli kedi sineklikleri hazırlıyoruz. Kediler oldukça hareketli hayvanlardır ve balkon gibi yerlerde sık sık gezmek isterler. Bu nedenle her zaman düşme gibi riskleri mevcuttur. Ürettiğimiz kedi sineklikleri sayesinde cam balkonlar, pencereler ve kapılar tamamen korunaklı hale gelmekte ve kedinizi güvende tutmaktadır. Ayrıca dışarıdan sinek ve böceklerin de girişini tamamen engelleyerek konfor dolu bir yaşam sunmaktadır. Güneşevler kedi sinekliği firmamızı hemen arayarak güçlendirilmiş kedi sineklikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güneşevler Menteşeli Sineklik: Ekonomik Model

Pencerenin açma ve kapanmasını engellemeden menteşeli sineklikleri kullanmak oldukça kolaydır. Hem ekonomik, hem de çok kullanışlı olan menteşeli sineklikleri Güneşevler sineklik firmamızdan anında satın alabilirsiniz. Menteşeli sineklikleri aynı gün hazırlıyor ve evinize kadar gelip montajını sağlıyoruz. Menteşeli sinekliklerde kullandığımız tüller oldukça dayanıklıdır ve yıpranmaz bir yapıya sahiptir. Yaz aylarında gönül rahatlığı ile pencerelerinizi açabilir ve serinliği tadabilirsiniz.

Güneşevler Kapı ve Pencere Sineklikleri

Kapı ve pencerelere sineklik sistemleri yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız, farklı boyutlarda ve renklerde sineklikler hazırlayarak kapılarınızdan sinek ve böceklerin geçişini tamamen engellemektedir. Kapı sineklikleri balkonlarda ve teraslara açılan kapılarda oldukça etkili bir yöntemdir. Bu sayede dışarıdan içeriye herhangi bir böcek girişi olmamaktadır. Kapı pencere sinekliklerimiz oldukça kaliteli ürünlerden bir araya gelmektedir. Kullandığımız çerçeveler, alüminyum profiller ve tüller son derece kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Sineklik Montajı ve Tamiri

32 yıllık tecrübemiz ile sineklik montajı ve tamiri hizmeti sunuyoruz. Arızalanan sineklikleriniz için hemen bizleri arayabilirsiniz. Sineklik tamiri ortalama olarak 2 gün içinde yapılıp adresinize kadar getirilmekte ve montaj hizmeti sağlanmaktadır.

Güneşevler Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları, sinekliğin çeşidine, boyutuna ve renk bilgilerine göre değişmektedir. Ortalama sineklik fiyatları ise tabloda ki gibidir. Güncel bilgi için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Sineklik TürüFiyat Aralığı (TL)
Kedi Sinekliği500 – 750 TL
Menteşeli Sineklik200 – 600 TL
Pencere Sinekliği250 – 600 TL
Kapı Sinekliği400 – 800 TL

Sineklik hizmeti ile ev ve iş yerlerinizde rahat ve konforlu bir yaz ayı geçirmek için Savaş Ustayı arayabilir ve kaliteli sineklikleri anında yaptırabilirsiniz.

01.08.2023
171
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?