trende

Ankara Karavan Sineklik

Ankara Karavan Sineklik

Doğa ile iç içe olan pek çok alanda sivrisinek, karasinek ve daha birçok farklı haşere türü konforu bozarken hijyenik açıdan olumsuz şartların oluşmasına yol açar. Bu nedenle karavanlarda sineklik modellerinin kullanılması son derece önemlidir. Günümüzde farklı karavan sineklik çeşitleri üretilir ve satışa sunulur. Ankara’da karavan sineklik üreten firmalardan biri olarak sizler için en uygun sinekliği üretmeye çalışmaktayız.

Sıkça Sorulanlar
Karavan sinekliği yapımı ne kadar sürüyor ?

Karavan sineklik yapımına başlanmadan önce karavan kapı ve pencere ölçüleri belirlenir. Bu süreçten sonra imalat kısmına geçilir. İmalat her ne kadar çok sürmese de hazırlanıp takılması ortalama 2 iş günüdür.

Karavan sineklik montaj ve ölçüşü hangi ilde verilyor ?

Şuanlık sadece Ankara’da hizmet vermekteyiz. Ankara karavan sineklik firması olarak en kaliteli malzemeler ile imalat hizmetini sunuyoruz.

Karavan kapı sinekliği fiyatları ne kadar?

Karavan kapı sinekliği fiyatları tamamen ölçülere göre belirlenir. Karavan kapı sinekliği ölçüsü alındıktan sonra üretilir ve montaj hizmeti sağlanır. Ölçü bilgilerini bizlere vererek veya bizlerin almasını isteyerek net fiyat talep edebilirsiniz.

Kendi karavanınıza uygun ölçülerde satın aldığınız bir sineklik modeli haşere giriş çıkışını engellerken havanın taze kalmasını mümkün kılar. Sürgülü ve stor olmak üzere farklı karavan sineklik çeşitleri bulunur. Dar alanlar için uygun olan stor sineklik çeşitlerini karavanda kullanmak üzere tercih edebilirsiniz.

Karavan Sinekliği Nasıl Olmalı?

Karavanlar küçük alanlara çokça araç gereç sığdırmak üzerine kuruludur. Karavanlarda küçük bir alandan maksimum verim almak işlevsellik ve yaşam kalitesi açısından önem taşır. Sürücüler karavanda konaklayıp, karavanda yaşayacağından konfor ve hijyen oldukça önemlidir. Bu noktada devreye giren MET firması, karavan sineklik modelleri ile hijyeni ve konforu en üst düzeye çıkarır. Karavanda kullanılacak bir sineklik modeli seçmeden önce dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Şu noktalara dikkat edilerek en iyi karavan sineklik çeşidi bulunabilir:

 • Karavan sinekliği dar alanlara uygun olmalıdır. İçe doğru açılan sineklik modelleri alan işgal eder. Bu nedenle dar karavanlarda stor ya da sürgülü sistem ile çalışan sineklik modelleri tercih edilmelidir.
 • Kullanılacak karavan sinekliğinin harekete uygun olması gereklidir. Karavanlar hareket ederken yerine tam oturmamış sineklikler yerinden çıkabilir. Bu durum güvenliği tehdit eder. Sabit bir yapısı olmayan sineklikler aynı zamanda hareket halindeyken gürültü çıkarır ve yolculuk deneyimini kötü etkiler. Stor ya da sürgülü karavan sineklikleri kompakt, sağlam yapıları ile öne çıkar ve maksimum verim sunar.
 • Karavan sinekliği üretiminde kullanılan tül kısmının dayanıklı olması gerekir. Karavan sineklikleri birçok farklı haşereye maruz kalır. Tül kısmının bu haşerelere karşı dayanıklı olması, dış hava koşullarında yıpranmaması önem taşır.
Karavanda Sineklik Kullanmanın Avantajları

Bir karavanda sineklik kullanmanın çok sayıda avantajı bulunur. Karavan hayatınızı iyileştirerek standartlarınızı yükseltirken hijyenik bir ortam sağlamak için karavan sineklik çeşitleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Karavan sinekliklerinin bazı avantajları şunlardır:

 • Karavan sinekliği haşere giriş çıkışını engeller. Bu durum yolcuların sağlığını korumasını sağlarken aynı zamanda hijyenik ortamın bozulmamasını sağlar.
 • Karavan sineklikleri ortamın düzenli olarak haşere tehlikesi olmadan havalandırılabilmesini mümkün kılar. Sinekliği olmayan karavanlarda hava alabilmek amacıyla açılan kapılardan, pencerelerden çeşitli haşereler girebilir.
 • Karavan sineklikleri istenilen ölçüde tasarlanabilir. Karavan konusunda herhangi bir standart yoktur. Kapıların, pencerelerin ölçüleri birbirinden farklı olabilir. Karavan sinekliği çeşitleri her ölçüde üretilir ve kullanıma sunulur.
 • Karavan sineklikleri farklı çalışma mekanizmalarıyla üretilebilir. Karavanın büyüklüğüne ve kullanılacak olan bölgeye göre bir mekanizma tercihi yapılabilir. Örneğin stor karavan sineklik çeşitleri hareket halinde gürültü çıkarmaz, hiçbir alan kaplamadan açılıp kapanabilir ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Ankara Karavan Sinekliği Fiyatları

Karavan kullanıcıları Ankara karavan sineklik fiyatları konusunu sıklıkla merak eder. Karavanda kullanılmak üzere üretilen sineklik modellerinin fiyatları farklılık gösterebilir. Fiyatlar oldukça değişkendir zira karavan kapı ve pencerelerin boyutu, şekli farklı olabilir. Karavan sineklikleri farklı materyallerden de üretilebilir. Üretimde kullanılan materyaller, malzemeler nihai fiyata doğrudan etki eder.

Çalışma mekanizması üretim sürecini etkileyeceğinden, hangi mekanizmanın tercih edildiği karavan sineklik fiyatındaki değişikliklere zemin hazırlayabilir. Bütün bunlara rağmen her bütçeye uygun karavan sineklik modelleri bulunur. Bu modeller arasından karavanınıza uygun bir seçim yaparak yolculuğunuzu iyileştirebilir, yaşam kalitenizi artırabilirsiniz.

Hizmet Teklif Formu

  18.01.2024
  324
  Whatsapp
  Savaş Usta Destek
  Savaş Usta Destek
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?