trende

Oran Sineklik

Oran Sineklik

Ankara Oran’da hizmet veren sineklik firmamız, kaliteli ve uygun fiyatlı sineklik çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Firmamızda, kedi sinekliği ve menteşeli sineklik olmak üzere iki farklı sineklik çeşidi bulunmaktadır.

Kedi Sinekliği

Sağlam Kedi sinekliği, kedilerin eve girmesini engellemek için tasarlanmış özel bir sineklik türüdür. Kedi sinekliği, kedilerin tırnaklarına dayanıklı bir malzemeden üretilmektedir. Bu sayede, kediler sineklik ağını yırtamaz ve eve giremez.

Kedi sinekliği fiyatları, sineklik ağının boyutuna ve malzemesine göre değişmektedir. Ortalama bir kedi sinekliği fiyatı 450 TL ile 1000 TL arasındadır.

Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklik, en çok tercih edilen sineklik türlerinden biridir. Menteşeli sineklik, içe veya dışa açılabilir bir yapıya sahiptir. Bu sayede, sinekliği kolay bir şekilde açabilir ve temizleyebilirsiniz.

Menteşeli sineklik fiyatları, sineklik ağının boyutuna ve malzemesine göre değişmektedir. Ortalama bir menteşeli sineklik fiyatı 500 TL ile 1200 TL arasındadır.

Sineklik Fiyatları Tablosu

Sineklik TürüFiyat Aralığı
Kedi sinekliği450 TL – 1000 TL
Menteşeli sineklik500 TL – 1200 TL

Sineklik Firmamız Hakkında

Ankara Oran’da hizmet veren sineklik firmamız, alanında deneyimli ve uzman bir kadroya sahiptir. Firmamız, kaliteli malzeme ve işçilik ile müşterilerine uzun ömürlü sineklik hizmeti sunmaktadır.

Sineklik ihtiyacınız için bizleri iletişim bilgilerimizden arayabilir veya web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

15.09.2023
128
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?