trende

Şentepe Sineklik

Şentepe Sineklik

Ankara Şentepe’de hizmet veren firmamız, ev ve iş yerlerinize uygun fiyatlı ve kaliteli sineklik sistemleri sunmaktadır. Kedi sinekliği ve menteşeli sineklikler olmak üzere iki ana kategoride hizmet veren firmamız, her türlü ihtiyaca cevap vermektedir.

Kedi Sinekliği

Kedileriniz için özel olarak üretilen kedi sineklikleri, dayanıklı yapısı ve yırtılmaz teli sayesinde kedilerinizin dışarı çıkmasını engeller. Pencere ve kapılara uygulanabilen kedi sineklikleri, evcil hayvan sahiplerinin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür.

Menteşeli Sineklik

Sıklıkla kullanılan menteşeli sineklikler, kolay açılıp kapanması sayesinde kullanım kolaylığı sunmaktadır. Pencere ve kapılara uygulanabilen menteşeli sineklikler, ev ve iş yerlerinizin hava almasını sağlarken, sinek ve böceklerin içeri girmesini engeller.

Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları, ölçülere ve kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Ortalama olarak, kedi sinekliği fiyatları 450 TL ile 1200 TL arasında, menteşeli sineklik fiyatları ise 500 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir.

Firmamızı Tercih Etmenizin Nedenleri

  • Kaliteli malzemeler ve işçilik
  • Uygun fiyatlar
  • Garantili hizmet
  • Hızlı ve profesyonel montaj
15.09.2023
143
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?