trende

Tepebaşı Sineklik

Tepebaşı Sineklik

Sıcak havaların etkisiyle beraber sineklerin artışı da kaçınılmazdır Keçiören Tepebaşı sineklik servisimiz ile beraber sinekler konusunda siz değerli müşterilerimizi sineklerden kurtarıyoruz. Sineksiz bir hayat konusunda profesyonel destek sağlayan firmamız, MET Sineklik olarak bu sektörde lider konumdadır.

Pencere Sineklik Çeşitleri ve Fiyatları

Pencere sineklikler, her evde olması gereken ürünlerden birisidir. Evlerdeki konforu ve yaşam kalitesini artırmak için pencere sinekliklerinin oldukça fazla önemi mevcuttur. Günümüz de pencere sinekliklerinin fiyatları ortalama olarak 400 liradan başlayıp ölçü bilgilerine göre artış göstermektedir. Pencere sineklik çeşitleri arasında sürgülü ve menteşeli sistemler yer almaktadır. Bütçenize en uygun hangileri ise tercihi o yönde yapmanız iyi bir karar olacaktır.

Kapı Sineklik Çeşitleri ve Fiyatları

Kapı sineklikleri sayesinde artık evleriniz sineklerden uzak olmaktadır. Kapılar açıldıkça içeriye böcek ve sinekler girmekte ve huzursuzluk yaratmaktadır. Kapı sineklik çeşitleri arasında menteşeli ve sürgülü sistemler bulunmaktadır. En uygun fiyatlı olanlar genellikle menteşeli sistemlerdir ve çok tercih edilmektedir.

Kedi Sinekliği ve Fiyatları

Tepebaşında kedi sinekliği üretimi yapan firmamız, alanında uzman ekipler ile beraber hizmet sunar. Kedilerinizi tamamen güvende tutmak için bu sinekliklerin kullanılması şarttır. Evde yokken gözünüz arkada kalıyorsa hemen bizleri arayabilir ve yırtılmaz kalitede olan bu sinekliklerin siparişini verebilirsiniz.

Sineklik Montaj ve Bakım Hizmetleri

Profesyonel ekiplerimiz sayesinde sineklik üretimi, montajı ve bakım hizmeti sunuyoruz. Eviniz de kullandığınız menteşeli, sürgülü veya kapı pencere sinekliklerinin bakım zamanı geldiyse bizleri hemen arayarak sineklik tamir hizmeti vermemizi talep edebilirsiniz.

Tepebaşı sineklik servisi ile sineklere son diyerek çıktığımız bu sektörde bu güne kadar 50binden fazla sineklik montajı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

10.08.2023
122
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?