trende

Tunalı Sineklik

Tunalı Sineklik

Tunalı’da bestekar caddesinde yıllardır hizmet veren sineklik firmamız, kedi sinekliği, menteşeli sineklik ve sürgülü sineklikler konusunda çalışmalar yapmaktadır. Yüzlerce ev ve iş yerine bu sineklik sistemlerinin montajını yapmış olan ustamız sayesinde sineklere son diyoruz. Sinekler ile başınız beladaysa ve en kısa sürede sineksiz bir hayata kavuşmak istiyorsanız servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Kedi Sineklikleri

Tunalı caddesinde yer alan iş yerleriniz ve evleriniz için kedi sineklikleri yapıyoruz. Bu sayede evinizde bulunan kediniz tamamen güvende kalıyor. Fiber güçlendirilmiş sineklik sistemlerimiz sayesinde kedilerin yırtamayacağı teller kullanıyoruz.

Kedi sinekliklerinde kullanılan malzemelerimiz son derece dayanıklıdır. Dolayısıyla kedilerin aşamayacağı tellerdir ve kedileriniz bu teller sayesinde tamamen güven altındadır.

Menteşeli Sineklik

Kapılara, pencerelere ve cam balkonlara uygulanan menteşeli sineklikler sayesinde artık sineksiz bir yaşama geçiş yapılmaktadır. Özellikle pencerelere ve kapılara sık sık uygulanan bu sistemlerin fiyatları da oldukça uygundur. Tunalı menteşeli sineklik servisi, en kısa sürede ölçü alarak üretime geçmekte ve sonradan montaj yaparak sinekliklerin kurulumunu sağlamaktadır.

Tunalı Sineklik servimiz tarafından ortalama 30 dakika gibi kısa bir süre de montajı yapılan sineklikler 1 yıl garantilidir. Bu süre içerisinde oluşan problemleri servisimiz en kısa süre içerisinde gidermektedir. Kaliteli sineklik konusunda lider olan firmamız, 32 yıllık üstün tecrübesiyle üretime son hızla devam etmektedir.

08.08.2023
126
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?