Ümitköy Sineklik

Ümitköy Sineklik

Ümitköy’ de geçmişten bugüne yüzlerce sineklik montajı yapmış bir firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön plana çıkartmaktayız. MET Sineklik olarak üretimini ve montaj hizmetini sağladığımız tüm sineklik modellerimiz üst seviye kaliteli ve uzun ömürlü ürünler olmaktadır.

Ümitköy sineklik firmamızda, 10 yılı geçkin tecrübesiyle montaj ekibi yer almaktadır. Kullanıcıların sineklik isteklerini karşılayacak bir imalathane ve montaj servisimiz ile beraber Ankara’da bugüne kadar binlerce sineklik üretimi gerçekleştirdik. Ümitköy cam balkon sinekliği firması olarak tek amacımız var; oda müşteri memnuniyetidir.

Ümitköy Sineklik Fiyatları 2022

2022 yılında Ümitköy Sineklik firmamızda fiyatlar oldukça ekonomiktir. Ev ve iş yerlerinde sineklik kullanacak olan müşterilerimizin memnuniyeti için fiyat konusunda her zaman kampanyalar yapmaktayız. Pileli sineklikte ve kedi sinekliğinde Ümitköy sineklik firması olarak %20’e varan indirimler yaptık. Bu indirimli fiyatlardan yararlanmak için hemen bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Ümitköy Sineklik Firmasında Kampanya
  • Kapı sinekliği
  • Cam Balkon sinekliği
  • Kedi Sinekliği
  • Menteşeli Sineklik
  • Akordiyon sineklik

ve diğer tüm ürünlerde her zaman indirimler sunarak iş yapmaktayız. MET Sineklik‘ den fiyat teklifi almak için bize sineklik yapılacak yerin ölçülerini bildirmeniz yeterlidir. Ölçü almamızı isterseniz hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

18.08.2022
60