trende

Pimapen Fitili Değişimi Fiyatları

Pimapen Fitili Değişimi Fiyatları

Pimapen fitil değişim işlemi oldukça uzmanlık gerektiren, kaliteli malzemenin kullanılması gereken alanlardır. Servisimiz Ankara’da Pimapen kapı ve pencerelerin fitil değişimini başarılı ve garantili bir şekilde yerine getirmektedir. Pimapen fitilleri birçok görevi üstlenmektedir. Yağmur sızıntısını, rüzgar sesini kesme gibi durumlara sahiptir.

Pimapen fitili nedir?

Pimapen fitilleri pencere ve kapılarda rüzgar sesini ve sızıntıları engelleyen parçalardır. Bu parçalar sayesinde evleriniz sessiz ve gürültüsüz olmaktadır. Pimapen fitilinin değişim aralıkları zamanında yapıldığında hiçbir problem yaşanmamaktadır.

Pimapen fitili ömrü ne kadardır Ne zaman değiştirilmelidir

Pimapen fitili yıpranması durumunda eviniz veya iş yerinizde bol rüzgar sesleri meydana gelecektir. Buda kullanıcıyı oldukça rahatsız eden bir durumdur. Yaşam konforunu alt üst eden pimapen kapı ve pencerelerin fitillerinin değişimi zamanında yapılmalıdır.

Pimapen fitili ömrü ne kadardır? Ne zaman değiştirilmelidir?

Pimapen pencere ve kapı fitillerinin ömrü ortalama olarak 3-5 yıl arasındadır. Bu zaman aralıklarında fitil değişiminin bir usta tarafından yapılması gerekmektedir. Fitil değişimi sonrasında oldukça sessiz bir atmosfer oluşmaktadır. Özellikle su kaçıran ve rüzgar sesi alan kapı ve pencerelere sahipseniz bu değişimden sonra şaşıracağınızın garantisini verebiliriz.

Pimapen Kapı Pencere Cam Fitil Değişimi Fiyatları Ne Kadar?

Pimapen kapı ve pencerelerinin fitil değişim fiyatları malzemenin kalitesine ve değişim yapılacak pencerenin adetine göre belirlenmektedir. ustamızı arayarak en güncel pimapen fitil değişim fiyatlarını anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca diğer tüm pimapen tamiri işlerinizi de garantili şekilde yaparak müşteri memnuniyeti sunduğumuzu buradan belirtmek isteriz.

07.01.2024
93
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?