trende

Balgat Sineklik

Balgat Sineklik

Kapı pencere sineklik alanında 32 yıllık iş deneyimi bulunan Savaş Usta, Balgat mahallesinde sineklik üretim ve montaj hizmeti vermektedir. Kapılar, pencereler ve cam balkonlar için profesyonel sineklik ürünlerinin montajını garantili bir şekilde yapmaktayız.

Özellikle menteşeli sineklikler, kedi sineklikleri ve akordiyon sineklik çeşitlerinde oldukça fazla satış rakamlarımız ve memnuniyetlerimiz bulunmaktadır. Bu gibi sinekliklerin üretimi için hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Balgat Sineklik Fiyatları

Balgat sineklik fiyatları ölçüye ve renk bilgilerine göre değişir. Kedi sinekliği ve menteşeli sineklik arasında da fiyat farkları olacaktır. Sineklik ölçüleri büyüdükçe fiyatlar artmaktadır. Bu nedenle net bilgi için bizleri arayabilirsiniz.

Balgat Kedi Sinekliği

Balgat kedi sinekliği firmamız, en uygun fiyatlar ile kedi sinekliği üretimi yapmaktadır. Kedi sinekliklerimiz yırtılmaz tellerden yapılmakta ve oldukça uzun ömürlüdür.

Balgat Sineklik Montajı Kaç Saat Sürer

Balgatta sineklik montajı maksimum 2 saat sürmektedir. Kapı ve pencere sayısına göre de bu süre azalabilir veya artabilir. Bu gibi durumlarda bizleri arayarak kaç balkon ve pencere olduğunu dile getirirseniz sizlere net bir süre bilgisi verebiliriz.

02.07.2023
171
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?