trende

Etlik Sineklik

Etlik Sineklik

Kavurucu sıcak günlerin üzerine birde sinekler eklendiğinde inanılmaz zorlu günler yaşanmaktadır. Sinek ısırması, sineklerin uyku sırasında rahatsız etmesi gibi birçok olumsuz durum ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu gibi zamanlarda panik yapmanıza hiç gerek yok. Uzman Etlik sineklik servisimiz hemen istenilen ölçülerde üretim yapıyor ve aynı gün montaj hizmetini de sağlayarak sineksiz bir yaşamın başlangıcını sunuyor.

Etlik sineklik firmamızda, cam balkon sinekliği, kedi sinekliği, menteşeli sineklik ve sürgülü sineklik gibi tüm çeşitler üretilmektedir. Ayrıca evin dekorasyonuna uyum sağlayan renkler ile boyayıp teslim ediyoruz. Bu sayede dekoru bozmadan sineksiz bir yaşamı sizler için bir arada sunuyoruz.

Etlik Sineklik Çeşitleri: Tüm Çeşitler En Uygun Fiyatlar İle

Firmamızın ürettiği tüm sineklik çeşitlerinde en uygun fiyatlar ile hizmet verilmektedir.

Kedi sineklikleri 300 liradan, sürgülü sineklikler 450 liradan, menteşeli sineklikler ise 200 liralardan başlayan fiyatlar ile üretilmektedir. Montaj hizmeti de ekstra olarak hesaplanmaktadır.

Etlik sineklik servisi olarak sineklere son olarak başlattığımız bu kampanyada en iyi malzemeleri kullanarak hizmet sunuyoruz.

Etlik Sineklik Montajı Kaç Saat Sürer?

Sineklik sayısına ve çeşidine göre süre değişmektedir. Ortalama olarak bir kedi sinekliğinin montaj süresi maksimum 20 dakika kadar sürmektedir. Kapı ve pencere sayısı arttıkça montaj süresi de artacaktır.

Sineklik siparişi verirken ölçü bilgilerini iletmeniz dahilinde fiyat verilmektedir. Ölçü almayı bilmiyorsanız hemen bizleri arayarak ölçü almamızı talep edebilirsiniz.

12.07.2023
148
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?