trende

Gölbaşı Sineklik

Gölbaşı Sineklik

Sineklik sistemleri, ev ve iş yerlerinde sineklerden korunmak için en etkili çözümlerden biridir. Bir sineklik sistemi, sizler uyurken sinek ısırmasının ve sineğin iş ortama girmesini tamamen engeller. Sinekler veya diğer tüm uçan böceklerden evi korumanın en iyi yöntemi bir sineklik kullanmaktır. Bu konuda ise gölbaşı sineklik firması siz değerli müşterilerine en kaliteli sineklik modellerinin satışını yapmaktadır.

Sineklikler farklı boyut ve renklerde üretilmektedir. En popüler renklerden birisi beyaz ve altın meşe renkleridir. Eviniz de rahatlıkla nefes almak ve böceklerden korunmak istiyorsanız MET Sineklik sistemleri ile anında iletişime geçebilirsiniz.

Eviniz veya iş yeriniz için bir sineklik siparişi vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken birkaç önemli şey vardır:

Boyut: Sineklik yapılacak yerin ölçü bilgileri gerekmektedir. Sineklik ölçü alımı konusunda bilginiz yok ise bizlerle iletişime geçerek ölçü aldırabilirsiniz. Ekiplerimiz çok kısa sürede adresinize gelmekte ve montaj öncesi ölçü alımı yapmaktadır.

Gölbaşında Sineklik Servisi

Gölbaşı ve tüm mahallelerin de sineklik servis imalat ve montaj servisimiz bulunmaktadır. Sineklik ölçüsü ve montaj hizmeti için hemen bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Gölbaşı Kedi Sinekliği Fiyatları Ne Kadar ?

Gölbaşı kedi sinekliği menteşeli ve pileli sürgülü modelleri olmak üzere farklı fiyatlara sahiptir. Gölbaşı sineklik sistemleri firmamızdan fiyat almak için bizlere ölçü bilgilerini iletmeniz gerekmektedir.

Gölbaşı Pileli Sürgülü Sineklik Fiyatları Kaç TL ?

En çok kullanılan sistemlerden birisi olan pileli sürgülü sineklik sistemleri Gölbaşı sineklik firmamızda 400 TL’ den başlamaktadır. Ölçü boyutlarına göre de fiyatlar farklılık göstermektedir.

24.08.2022
272
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?