trende

Gülveren Sineklik

Gülveren Sineklik

Ev ve iş yerlerine özel tüm boyutlarda sineklikler hazırlıyoruz. Gülveren sineklik firması olarak 32 yıldır bu alanda sineklik hazırlıyor ve beraberinde montaj hizmeti sunarak sineksiz bir hayat için çalışıyoruz. Firmamızda kedi sinekliği, menteşeli sineklik, sürgülü sineklik ve diğer tüm sineklik çeşitlerinin üretimi yapılmaktadır.

Gülveren Kedi Sinekliği

Gülveren’de bugüne kadar yüzlerce kedi sinekliği hazırlayarak kedilerinizi güvende tuttuk. Kedi sineklikleri, evcil hayvan beslenen her evde kullanılması gereken bir üründür. Kedilerinizin tamamen güvende kalmasını sağlayan bu kedi sinekliklerini kullanarak hem sineklerin girmesini engelleyebilir hemde kedinizi evinizde güvenli bir şekilde barındırabilirsiniz.

Menteşeli Sineklik

Menteşeli sineklikler son yıllarda oldukça fazla satılan ürünlerdir. Bir menteşe yardımı ile açılıp kapabilen bu sineklikler oldukça uygun fiyatlara hazırlanır. İstenilen renkler ile teslimat yapılabilmektedir. Evinizin renk seçeneğine göre hazırlanarak estetik olarak harika bir görünüm oluşturulmakta ve kısa süre de montajı sağlanarak sinek ve böceklerin içeriye girmesi tamamen engellenmektedir.

Gülveren Sürgülü Sineklik

Sürgülü sineklikler her zaman estetiğin ve konforun göstergesi olarak bilinir. Sürgülü sineklikler çok kaliteli bir yapıda olan ürünlerdir. Evin dekorasyonuna tam uyum sağlayacak bu ürünleri kullanarak sineklerin girmesini engelleyebilirsiniz. Sürgülü sinekliklerde kullanılan tüller, takozlar ve raylar birinci sınıf malzemelerdir ve oldukça dayanıklıdırlar.

Gülveren Sineklik Firması Fiyatları

Sineklik firması olarak, birçok sinekliğin üretimini yapıyoruz. Sineklik fiyatları ölçü ve renk bilgilerine göre değişmektedir. Ortalama bir fiyat vermek gerekirse şöyle bir tablo sunabiliriz:

ÜrünBoyutlarOrtalama Fiyatı
Kedi SinekliğiÖzel ölçüye göre250 TL – 1650 TL
Menteşeli SineklikPencere/Kapı ölçüsüne göre250 TL – 850 TL
Sürgülü SineklikPencere/Kapı ölçüsüne göre450 TL – 1200 TL

Ustamız, 32 yıllık tecrübesi ile sineklik alanında bugüne kadar 30.000’den fazla montaj yapmış ve müşteri memnuniyeti elde etmiştir. Garantili ve kaliteli kedi sineklikleri satın alarak sineklere son demek için bizleri arayabilirsiniz.

03.08.2023
110
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?