trende

Kızılay Pimapen Tamiri

Kızılay Pimapen Tamiri

Uzmanlaşmış pimapen tamiri servisimiz, Kızılay semtinde birçok iş yerinde ki pimapen pencere ve kapıların tamir ve onarım işini yapmaktadır. Pimapen pencerelerde oluşan sorunların çözümü, Savaş usta sayesinde oldukça kolay giderilmektedir. Kızılay kapı pencere pimapen tamir servisi olarak 32 yıllık deneyim ile arızaları çözüme kavuşturuyoruz.

Kızılay Pimapen Kapı Pencere Tamiri:

Pimapen kapı ve pencereler de istenmeyen birçok arıza çıkabilmektedir. Kapı ve pencerelerde açılma ve kapanma sorunları, menteşe sorunları gibi arızalar çıkabilir. Uzman bir servis, bu arızaları çok kısa bir sürede giderebilir ve pimapen sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayabilir. Deneyim ve tecrübemiz ile beraber pimapen tamiri konusunda işçilik ve garanti sunmaktayız.

Kızılay Pimapen Tamiri Fiyatları:

Pimapen tamiri fiyatları, yapılacak işin çeşidine göre değişir. Menteşe değişimi, kapı kolu değişimi, pencere kolu değişimi gibi işlerin ücretleri değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat bilgileri için ustamızı arayabilirsiniz.

Pimapen fitil değişimiArayınız
Pimapen Kapı ve Kol TamiriArayınız
Pimapen Kapı ve Kol DeğişimiArayınız
İspanyolet değişimiArayınız
Pimapen kilit tamiriArayınız

Kızılay Pimapen Tamiri İşi Kaç Saat Sürer?

Ev ve iş yerlerinde tamiri yapılan pimapen sistemlerin arızasına göre süre belirlenmektedir. Kapı kolu değişimi, pencere kolu değişimi gibi işler 30 dakika sürerken, genel bir bakım ortalama olarak 1 saat kadar sürebilmektedir.

Kızılay pimapen servisi, müşterilerine her daim garanti sunmaktadır. En iyi malzemeler ile tamir işleri yaparak uzun ömürlülük sağlıyoruz.

06.04.2024
62
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?