trende

Mamak Sineklik

Mamak Sineklik

MET Sineklik firması, Mamak’ta sineklik ihtiyacı olan kullanıcılara dev gibi bir indirim ile geliyor. Mamak sineklik firması, 15 yıllık tecrübe ve deneyimi ile her mahalle ve sokakta sineklik hizmeti vermekte ve bunun yanında en uygun fiyatlar ile montaj gerçekleştirmektedir.

Mamak’ta menteşeli sineklik, sürgülü sineklik, stor sineklik ve karavan sineklik gibi işlerde profesyonel destek sağlayan MET Sineklik; yılın en iyi fiyat indirimlerini yapmaktadır.

Atölye teslim ve montaj teslim seçenekleri ile sineklik siparişleriniz gün içerisinde hazırlanmaktadır. Ölçü almasını bilmeyen kullanıcılarımız için ise hazırlamış olduğumuz ” Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır ” konumuza girerek detayları görebilirsiniz.

Mamak Sineklik Fiyatları Ne Kadar ?

Mamak sineklik fiyatları sineklik çeşidine göre ( menteşeli, pileli, sürgülü, akordiyon ) değişmektedir. Sineklik çeşidini ve ölçüleri firmamıza ulaştırdığınız taktirde tarafınıza hemen en uygun fiyat iletilmektedir. Müşteri onayı dahilinde ön ödeme alınmakta ve sonrasında 1 gün içerisinde sineklikler hazırlanarak teslim edilmektedir.

Mamak sineklik firması olarak tüm sineklik çeşitlerinin imalatını ve montaj hizmetini sağlamaktayız.

20.08.2022
266
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?