trende

Sokullu Pimapen Tamiri Servisi

Sokullu Pimapen Tamiri Servisi

Sokullu pimapen servisimiz, açılmayan ve kapanmayan pimapen pencerelere en etkin tamir ve çözümleri sunmaktadır. Sokullu mahallesine özel uygun fiyatlarımız ile bu alanda tam profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Sokullu Pimapen Kapı Pencere Tamiri

Pimapen kapı ve pencereler zaman içerisinde aşınabilir ve beraberinde bir takım problemler çıkabilir. Günümüz de en çok yaşanan arızalardan birisi pimapen kapı kilitlenme ve pencere kapanmama sorunlarıdır. Bu gibi durumlarda uzman ekibimiz en iyi malzemeleri kullanarak siz değerli müşterilerine garantili çözümler sunmaktadır.

Sokullu Pimapen Tamiri Fiyatları

Sokullu mahallesinde yapılan pimapen tamiri işlerinin fiyatları genel olarak işin büyüklüğüne ve arızanın çeşidine göre değişmektedir. Balkon kilidi tamiri ile pimapen kolu değişimi arasında oldukça fiyat farkı olacağı için, bizleri arayıp arızanın çeşidini söylemeniz durumunda en uygun fiyatları tarafınıza ileteceğiz.

Sokullu Pimapen Tamiri Servisi

Profesyonel bir pimapen servisi arayışında iseniz şuan doğru adrestesiniz. Bizleri her daim numaramızdan arayarak teknik destek ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

29.01.2024
28
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?