trende

Ufuktepe Sineklik

Ufuktepe Sineklik

Ufuktepe’ de kapı pencere sinekliklerimizi sizlere tanıtmak istiyoruz. Sineklik servisimiz bugüne kadar Ufuktepe mahallesinde yüzlerce ev ve iş yerine sineklik üretimi yağan köklü bir firmadır. 32 yıllık tecrübemiz sayesinde kaliteli ve uzun ömürlü sineklik modellerini üretiyor ve evlerinize kadar getiriyoruz.

Ufuktepe sineklik olarak birçok sineklik çeşidinin üretimini yapmaktayız. Bunların bazıları ise kedi sinekliği, menteşeli sineklik ve akordiyon sinekliklerdir. Kapı ve pencerelere özel olarak hazırlanan bu sineklikler sayesinde artık sineklere dur diyoruz.

Sıcak yaz günlerinin korkulu rüyaları olan sinekleri evinizden uzak tutmak için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Menteşeli Sineklikler

Menteşeli sineklikler kapı ve pencerelere göre hazırlanan sistemlerdir. Ekonomik fiyatlara satılmaktadır. Ayrıca menteşeli sinekliklere çekilen tüllerinde kalite seçenekleri vardır. Eğer kediniz için bir menteşeli sineklik talebiniz varsa bunları bize telefonda iletmeniz gerekmektedir.

Ufuktepe Kedi Sinekliği

Kedi besliyorsanız ve güvende tutmak istiyorsanız ilk işiniz kedi sinekliği satın almak olmalıdır. Bu konuda firmamız, uzun yıllar yırtılmayacak ve kedinizi güvende tutacak sineklikler üretmektedir. Fiyat bilgileri için hemen bizleri arayabilirsiniz.

Ufuktepe Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları genel olarak ölçüye ve sineklik türüne göre değişmektedir. Normal menteşeli sineklikler 200 liradan başlarken kedi sineklik modelleri ise 300 liradan başlayan fiyatlar ile yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi ve fiyat listesi için MET Sineklik ile iletişime geçebilirsiniz.

08.08.2023
130
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?