trende

Yaşamkent Sineklik Servisi

Yaşamkent Sineklik Servisi

Ankara Yaşamkent ilçesinde sineklik hizmeti sunmakta olan Savaş usta, 32 yıllık tecrübesiyle beraber hizmet vermektedir. Yaşamkent sineklik servisi olarak; sürgülü sineklik, menteşeli sineklik, pileli sineklik ve kapı pencere sineklik modellerinin üretimini, imalatını ve montajını yapmaktayız.

Sineklik modellerine ihtiyaç durumunda servisimizi arayarak ölçü almamızı talep edebilirsiniz. Ekiplerimiz konumuza gelmekte ve sineklik yapılacak kapı veya pencerenin ölçüsünü alarak not etmektedir. Aynı gün veya diğer gün de sinekliklerin üretimi gerçekleşmekte ve tekrar adresinize gelerek montajı tamamlamaktayız.

Yaşamkent’de Sineklik Fiyatları Ne Kadar?

Sineklik fiyatlarını net olarak buraya yazabilmemiz için ölçü bilgileri gerekmektedir. Ölçü bilgilerinizi doğru bir şekilde aldıysanız bizleri arayarak hemen fiyat öğrenebilirsiniz. Ölçü almayı bilmiyorsanız, hemen bizleri arayarak ekiplerimizin gelmesini sağlayabilirsiniz. Kapı veya pencerenin ölçülerini hemen almakta ve tarafınıza net bir fiyat sunmaktayız. Onayınız dahilinde sineklik üretimini yaptıktan sonra montaj yapıp teslim etmekteyiz.

Yaşamkent Kedi Sinekliği

Yaşamkentde bulunan ev, villa ve apartmanlarınız için kedi sineklikleri üretiyoruz. Evcil hayvanların korunması için kedi sineklikleri çok önemli bir yapıdır. Yaşamkent kedi sineklik firması olarak üst kalitede yırtılmayan kedi sineklikleri üreterek satış yapmaktayız.

Yaşamkent Sürgülü Sineklik

Yaşamkent de bulunan ev veya iş yerleri için sürgülü sineklik sistemleri tasarlıyoruz. Sürgülü sineklik modelleri oldukça konforlu sistemlerdir. Sürme yapıları sayesinde kolaylıkla açılır ve kapanırlar. İçerisinde ip, ray mekanizması ve tül gibi parçalar kullanılır. Bu gibi sistemlerin üretimi bir profesyonel tarafından yapıldığında uzun yıllar dayanıklı şekilde kullanılmaktadır.

Yaşamkentde üretimini yaptığımız diğer sineklik çeşitleri şu şekildedir:

  • Ankara yaşamkent Plise Sineklik
  • Ankara yaşamkent Dikey Plise Sineklik
  • Ankara yaşamkent Yatay Plise Sineklik
  • Ankara Yaşamkent Duble Plise Sineklik
  • Ankara Yaşamkent Menteşeli Sineklik
  • Ankara Yaşamkent Sineklik Aksesuarları
  • Ankara Yaşamkent Sineklik Profilleri

Ankara Yaşamkent Sineklik Modelleri

Evinizin dekorasyonuna göre sineklik modellerinin üretimi yapmaktayız. Evinizde ki mobilyaların rengine ve dekoruna göre renk belirlemekte ve üretimini gerçekleştirmekteyiz. Yaşamkent sineklik servisimiz de birçok sineklik çeşidinin üretimi yapılmaktadır. Servisimizi hemen arayarak bu modellerin fiyatlarını öğrenebilir ve montajın yapılmasını talep edebilirsiniz.

Servisimiz, Ankara yaşamkent bölgesinde hizmet vermektedir. Profesyonel bir şekilde sineklik hizmeti almak için bizleri arayabilirsiniz. 7/24 hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyeti konusunda garanti vermekteyiz.

13.07.2023
188
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?