trende

Yenimahalle Sineklik

Yenimahalle Sineklik

Uygun fiyatlara sineklik ürettirmek isteyenlere özel, Yenimahalle sineklik servisimiz 7/24 çalışmalarına devam etmektedir. Yenimahalle ve genel olarak Ankara’da hizmet veren sineklik firmamız, kaliteli ve dayanıklı sinekliklerin hem üretim ve montaj hizmetini üstlenmektedir. Ev ve iş yerlerinize birinci sınıf kalitede sineklikler satın alarak evlerinizi sinek böcek ve diğer tüm haşerelerden koruyabilirsiniz.

Yenimahalle’de bugüne kadar yüzlerce sineklik montajı bir servis olarak her daim müşteri memnuniyeti sunmaktayız. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler almak için hemen ekiplerimizi arayarak detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Birçok sineklik çeşitleri üretmekteyiz. Bunlar arasında kedi sinekliği, menteşeli sineklik ve sürgülü sineklik gibi ürün çeşitleri mevcuttur.

Yenimahalle Kedi Sinekliği Modelleri

Kedilerinizin tamamen güvende kalmasını sağlayan ürünlerin başında kedi sinekliği yer almaktadır. Kedilerin zarar veremeyeceği sineklikleri üretiyor ve tarafınıza ulaştırıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargo seçenekleri ile demonte olarak da yollamaktayız. Kedi sinekliklerimiz yüksek kaliteli malzemelerden oluşmakta ve yıllarca sorunsuz şekilde kullanılmaktadır.

Yenimahalle Sürgülü Sineklik Modelleri

Sürgülü sineklik modelleri en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Sürme sistemleri sayesinde kolaylıkla hareket etmekte ve kullanıcı tarafından da çok beğenilmektedir. Bu gibi durumlarda kullanıcılarımız ev dekorasyon renklerine göre profilde talep etmektedir. Firmamızda birçok renkte profil bulunmaktadır. Ev dekorasyonunuza uygun olan sineklik modellerini en iyi şekilde hazırlayıp aynı gün teslim etmekteyiz.

Yenimahalle Sineklik Çeşitleri

  • Pileli sürgülü sineklik
  • Menteşeli sineklik
  • Sürme sineklik
  • Kedi sinekliği
  • Cam balkon sinekliği
  • Kapı sinekliği

Yenimahalle Sineklik Fiyatları

Yenimahalle’de bulunan sineklik servisimiz, her sineklik çeşidini farklı fiyatlara üretmektedir. Bu nedenle istediğiniz sineklik modellerini ve ölçülerini bizlere iletmeniz gerekmektedir. Sürgülü sineklik modelleri 350 liradan başlarken, menteşeli sineklik modelleri de 150 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Montaj servisimiz sineklikleri en kısa sürede adresinize kadar getirmekte ve montajını çok kısa sürede yapmaktadır.

Yenimahalle ilçesinde kaliteli, profesyonel ve tecrübeli bir sineklik servisi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizleri arayarak hemen fiyat bilgilerine sahip olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti adına her daim uygun fiyatlı çözümler sunuyor ve müşterilerimizin sineklik ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılıyoruz.

08.06.2023
225
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?