trende

Ankara Kedi Filesi

Anasayfa » Ankara Kedi Filesi

Kedi fileleri Ankara’da çok sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu kedi fileleri sayesinde kedilerinizin güvenliğini tamamen sağlanmaktadır. Aynı zamanda evinizde beslediğiniz diğer evcil hayvanların da güvenliği balkon fileleri sayesinde maksimum seviyeye çıkartılmaktadır. Bu içeriğimizde Ankara kedi filelerinin avantajları ve kullanım alanlarına dair sizler için bir çok detaylı bilgiler sunacağız. İşte kedi fileleri hakkında detaylı bilgiler:

Kedi koruma filesi olarak da geçen bu ürünler oldukça faydalıdır. Balkon filesi hazırlanırken gerekli tüm büyüklük hesaplanmalı ve aralık mesafeleri iyi ayarlanarak montaj sağlanmalıdır. Kedilerinizin güvenliği için bu gibi teknik ayarlamalar uzman bir personel tarafından yapılmaktadır. Açılır kapanır kedi güvenlik fileleri ve sabit kedi koruma fileleri ile birçok alternatif sunmakta olan firmamız, kedilerinizi güvende tutmak için elinden geleni yapmaktadır.

Kedi Güvenlik Filesi Nedir ve Neden Önemlidir?

Kedi fileleri, çok katlı yapıların balkonlarında kullanılan ürünlerdir. Kedi besleyen kullanıcılarımız bu ürünleri kedilerin güvenliği için çok sık tercih etmektedir. Balkonlarda gezen kedilerin balkondan düşmesini engelleyen bu ürünler güvenlik açısından oldukça önemlidir. Evden ayrıldığınızda kediniz balkonda rahatlıkla gezebilir ve bu şekilde aklınız kediniz de kalmaz.

Balkonlarınızı Kedileriniz İçin Güvenli Hale Getirin

Balkonlarınızı kedi fileleri sayesinde güvenli hale getirmek oldukça kolaydır. Evden ayrıldığınızda balkonda file olmadığı zamanlar gözünüz arkada kalabilir. Kedi güvenlik fileleri sayesinde, kedinizin balkonda ki yaşamını tamamen güvenli hale getirebilir ve kedinizin rahatlıkla evin her yerinde dolaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca balkon dışından gelebilecek diğer hayvanlara karşı da bir koruma sağlanır.

Kedi Sinekliği Satın Al

Balkon Filesi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kedi balkon fileleri seçerken dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar bulunur. Kedi filesi kalınlığı en az 4mm olmalı ve hammaddesi de polyamid özellikle olmalıdır. Ürünler profesyonel bir usta tarafından takılmalı ve gerekli testleri yapılmalıdır. Kedi filesinin göz aralıkları 4cm – 10 cm arasında yapılmalıdır.

Kedi koruma filesi montajı yapılırken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Fileler TSE En belgelerine sahip olmalıdır.
  • Güvenlik açısından testleri yapılıp yük kaldırabilir vaziyette olmalıdır.
  • İdeal file kalınlığı en az 4 mm olmalı.
  • Fileyi satın alırken firmanın güvenilir ve kurumsal olması gerekmektedir.
  • Evcil hayvan fileleri için ip kalınlığı yaklaşık 2,5 mm olmalıdır.
  • Balkon filelerinin göz aralıkları yaklaşık 4 cm ile 10 cm aralığında olmalıdır.
  • Montaj öncesi uzman ekibimiz tarafından sağlanacak güvenlik önlemleri alınmalıdır.
  • Evcil hayvan fileleri göz aralıkları 2 cm ile 5 cm aralığında olmalıdır.
  • Hammaddesi polyamid özellikte olmalıdır.
  • ISO 9001 kalite belgelerine sahip olmalıdır.

Ankara’da Kedi Güvenlik Filesi Fiyatları

Ankara’da kedi güvenlik filesi fiyatları, ürünün kalitesine ve balkon büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca kullanılacak olan malzemenin kalitesi de kedi filesi fiyatlarını değiştirmektedir. Ustamızı arayarak en uygun kedi filesi fiyatlarını anında öğrenebilir ve ürünün hazırlanması konusunda da gerekli diğer tüm bilgileri edinebilirsiniz.

Kedi Filesi İle İlgili Görsellerimiz:

Müşterilerimize uygulamış olduğumuz bazı kedi koruma filesinden görüntüler altta yer almaktadır.

Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?