trende

Hasköy Pimapen Tamiri

Hasköy Pimapen Tamiri

Hasköy mahallesinde müşterilerimiz için kapı pencere tamiri işlerinde yardımcı oluyor. Ekibimiz 32 yıllık tecrübesi ile beraber Ankara’da pimapen tamiri hizmeti vermektedir. Arıza yapan, açılmayan, kapanmayan tüm pimapen sistemlerinizin tamir işlerini en iyi ve en kaliteli şekilde yaparak teslim ediyoruz.

Hasköy Pimapen Kapı Pencere Tamiri

Kapı pencere tamiri alanında firmamız üstün tecrübesi ile her ev ve iş yerinde ki pimapen sistemlerinin onarımını yapmaktadır. Fiyatlarımız her bütçeye uygun olmakla beraber birinci sınıf malzemeler kullanmakta ve en hızlı sürede tamir edip teslim sağlamaktayız.

Hasköy Pimapen Tamiri Fiyatları

Pimapen tamiri fiyatları genellikle işin çeşidine göre ve arızanın boyutuna göre değişmektedir. İspanyolet değişim, menteşe değişimi, fitil değişimi gibi işlerin farklı fiyatları mevcuttur. Net fiyat almak için ekiplerimizi arayarak sorunu anlatabilir ve anında fiyat alabilirsiniz.

Pimapen tamiri işi kaç dakika sürer?

Pimapen tamiri işi bazı zamanlarda 2 saat, bazı zamanlarda ise yarım saat sürmektedir. Tamamen arızanın boyutuna ve çeşidine göre değişmektedir. Ekiplerimiz tamir işinde oldukça hızlıdır. Hızlı ve temiz iş yapan Hasköy pimapen tamiri servisimiz her zaman sizlerin yanındadır.

21.03.2024
68
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?