trende

Hasköy Sineklik

Hasköy Sineklik

Kapı ve pencere sineklikleri üretimi yapan firmamız, birinci sınıf malzeme kullanarak siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Hasköy sineklik firması, 32 yıllık ender tecrübesiyle bu sektörde ki liderliğini açık ara korumuş ve her daim müşteri memnuniyeti sunarak işlerini geliştirmeye devam etmiştir.

Hasköy mahallesinde bugüne kadar yüzlerce ev ve iş yerine kusursuz olarak birçok sineklik modeli ürettik. Geri dönüşlerimize baktığımızda %100 oranında bir memnuniyet olduğunu sizlerle paylaşmak isteriz. Uzun süreli kullanım raporlarında da oldukça başarılı sineklikler ürettiğimizi bildirmek isteriz.

Hasköy Sineklik ve Çeşitlerimiz

Hasköy kapı pencere servisimiz, birçok sinekliğin üretimini gerçekleştirmiştir. Kapı pencere sineklikleri, cam balkon sineklikleri, kedi sinekliği , sürgülü ve menteşeli sineklik gibi çeşitlerimiz mevcuttur. Bu ürünlerin fiyatları birbirinden çok farklıdır. Kedi sineklikleri, evcil hayvan besleyenler için tavsiye edilen ürünlerdir. Menteşeli sineklikler ise genellikle ekonomik fiyatlı ürün almak isteyenlere göredir.

Hasköy Sineklik Fiyatları

Firmamızın fiyat politikası her zaman uygun olmuştur. Her bütçeye uygun sineklikler yapıyor ve teslim ediyoruz. 150 liradan başlayan sineklik fiyatları ile evlerinizi sinek ve böceklerden uzak tutuyoruz. Alanında uzman kadrosu olan ve 32 yıldır bu sektörde hizmet veren ustalarımız sayesinde artık sineklere son diyoruz.

20.06.2023
177
Whatsapp
Savaş Usta Destek
Savaş Usta Destek
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?